Çizgili Bebek Yelek Modelleri Enine Boyuna Her Türden Modeller

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Çizgili Bebek Yelek Modelleri Enine Boyuna Her Türden Modeller
Çizgili Bebek Yelek Modelleri konumuzu incelerken yazımızın içeriğinde değişik son moda renk renk çizgili bebek yelek modellerini bulacaksınız. Mevsime aylara göre giyinmek biz yetişkinlerin olduğu kadar bebeklerin de ihtiyacıdır. Aslında onlara daha fazla özen göstermeliyiz ki özellikle mevsim geçişlerinde savunmasız vücutları havalara anında adapte olamayabilir. Biz anneler olarak onun narin vücuduna sahip çıkmalıyız. İşte bebek yelekleri de annelerin yani bir anne olarak benim en sevdiğim bebek giyeceklerinden biri. Niye derseniz. Mevsim geçişleri, dışarı çıkarken yanıma aldığım terlediği anda giydirdiğim yaz kış kullanabildiğim kıyafet türü. Hazır olsun örgü olsun bebek yelekleri benim kurtarıcı kıyafetim diyebilirim. İkizlerim için her alanda yanımda götürürüm ya da üzerlerine giydiririm. Bizim sıcak sandığımız bir ortamda bebekler üşüyebilirler. İşte bu sırada yelekler devreye girmeli. Sizlere kız erkek bebeklere özel farklı çizgili örgü yelek modelleri sunacağım. Haydi hanımlar örgü sever arkadaşlarım en güzel modelleri incelemeye hazır mısınız?

bir yani renkli cizgili orguden bebek yelegi.jpg

İster enine isterseniz boyuna çizgili bebek yelek modellerinden üstte bir yanı renkli çizgilerle örülmüş bir yanı da beyaz üzerine motifler konulmuş şık bir yelek modeli görüyorsunuz. Aşağıda ponpon süslemeli yeşil sarı boyuna çizgilerin yer aldığı yelek modeli hem erkek hem kız bebeklere uygun diye düşünerek sizlerle paylaşmak istedim. Örgü örmeye başlamadan önce model bulmak ayrı zor modele uygun renkler bulmak ayrı zor. Eminim ki bu modeller size faydalı olacaktır.

boyuna cizgili orgu ponponlu bebek yelegi.jpg

Zikzak çizgili bu yeleğimizde renklerin cümbüşünü görebiliyorsunuz sanıyorum. Karmaşık olsa da ben çok beğendim umarım siz de beğenirsiniz.

renkli zikzak cizgili orgu bebek yelegi.jpg

Bu model diğer yelek modellerinden biraz daha farklı. Aslında farklı derken yelekten çok bolero desek daha doğru olurdu. Bu renklerle kız bebeklere yakışsa da renklerini doğru seçtiğinizde erkek bebeklere de yakışacağını düşünüyorum. Erkek bebeğime zor model buluyorum diyorsanız ona uygun erkek bebek yelek modellerini bulabileceğiniz konumuzu buradan inceleyebilirsiniz.

pembe beyaz cizgili onu ponponlu baglamali orgu bebek yelegi.jpg

renk renk enine cizgili kenarlari sac orgusu islemeli bebek yelegi.jpg

Geri