clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

merhaba arkadaslar bende tr de tup bebek yaptirip kanda bebisimin ciktigini ogrenip, gerisin geri hollandaya dondum. Dr sadece bana igeniyi 9 ay kullanicaksin demisti ignem az kaldi diye buradaki dr dan almak istedim dr test hic bisey yapmadan bana clexane 4000 ignesini gerek gormedi bende tr deki dr aradim oda direkt biz 9 ay demedikki dr birak diosa birak dedi bende tahlil bisey yapmadilar daha ultrosanda bile gormedim bebisimi dedim oda onlarin sorumlulugu ben durumuna bakip devam et yada ayda vur diecektim dedi ben ne yapmaliyim okuduguma gore herkes 9 ay kullanmis benim kullanmam icin recete sart off stress yok diyorum stress stressss bilmiorum ne yapmaliyim

icimde birde korku var sadece kanda ogrendim ciktim geldim hic his bisey yok bugun sadece birazcik kusma hissi cok bastirdi geriye kalan hersey cok normal acaba kalp atisini duyunca igneyi biraksammi yoksa trden bisekilde igeniyi getirtip 9 ay kullansammi isin asli trde de bana tahlil yapilmadi kan pihtilasmasi var yada yok onu bile bilmiorum

Canim bence kesinlikle iyi bir dr a gorun.ben de 2 dusuk yaptim sonra tahlil falan yaptirdik kanda pihtilasma oldugu soylendi.dr um korunmayi biraktigin ay corasprine basla ve gebeligi ogrendigin gibi de igneye baslayacaz dogumdan 1 gun oncesine kadar da kullanacan dedi.risk alma derim.

Arkadaslar bende bugunle 10 gundur clexane 0.4 kullaniyorum. Esimle skntmiz var son 3 gundur. Kafami bulandiryor artik. Sorumsa 3 gundur ignemi kendim yapiyorum ama dagilma hissini yada o an dagilirken ki aciyi hissetmiyorum. Bugunde kolumda enjektoru vurdugum yerde sislik oldu ve bir etki hissetmedim. Nasil yapacagim bilmiyorum. Bugunde esime son olarak dr gittigimi rahat edersin artik diye mesaj attim. Adam artik igrendirdi kendinden ama pirinc tanemin zamani mi yanlis adammi yanlis anlamadim. Yardim edin lutfen

Slm arkadaslar bnde CLEXANE ine yeni başladım 4 gündür kulaniyorum daha önce 4 dusuhum oldu ucu gebelihim bu ineyi kulanmama rahmen kanamam basladi bnim durumu yasiyan oldumu

Slm arkadaşlar 4 gebelik kaybim oldu ve suan bida hamileyim ve CLEXANE ine verdi kulanmama rahmen kanamam basladi 3 gün adet görür gibi geldi bugün 4 cu gün damla damla geliyor bin durumumda olan varmi

Pazartesi gitim kandeherlerime bakıldı gebelik devam ediyor dedi dinlenin dedi ama dün pirtili bir parça geldi bilmiyom tatil olduğundan gidemiyorum pazartesi gitcem işalah bebegim düşmemiştir bnde esimde çok istiyoruz :(

Geri