clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

fragmine 5000

Ben de 2 düşük yaptım genetik araştırmada MTHR 677T heterezgot çıktı şu an 14 haftalık hamileyim hergün fragmin 5000 vuruluyorum aspirin içmiyorum çünkü hafif kanam oluyor. Benim gibi kullanıp sağ salim doğuranlar var mı ..İnşallah heimiz sağlıklıca kavuşuruz sevgiler

bende kullanıyorum

clexane adlı iğneden bende kullanıyorum. 2 tane 10 haftalık anne karnında bebeğim ölünce testte pıhtılaşma çıkmadığı halde doktor başlamamız gerektiğine karar verdi şimdilik 2,5 aylık inşallah devamı gelir. çok korkuyorum. çünkü bende pıhtılaşma çıkmadı. bu halde olanınız var mı yani testte çıkmayıp. doktorun öneresiyle kullanan?

innohep kullanıyorum

merhaba 36 haftalık hamileyim benim de daha önce 2 kez düşüğüm olmuştu o yüzden bu gebeliğimde dr innohep iğne başladı her gün 0.45 lik kullanıyorum.. bu arada pıhtılaşma sorunum da yok testlerimin hepsi normal çıkmıştı... bazı sebeplerden dolayı 30 haftada dr değiştirdim yeni dr um iğneleri artık bırakabileceğimi söyledi bana sanki erken gibi geliyor sonuçta normal doğum için 4 haftalık bir süre var... acaba bende pıhtılaşma sorunu olmadığı için mi erken bıraktırdı iğneleri??? kafam çok karışık 5 gündür kullanmıyorum bebeğin hareketleri iyi sürekli takip ediyorum yine de içimde bir şüphe var 38 dolana kdar kullansam mı???

selam arkadaşlar...bendede kan pıhtılaşma sorunu var..2 düşük yaptım..benm asıl merak ettiğim doğum nasıl oluyo...kan sulandırıcılar sorun teşkil edermi doğum sırasında??? allah hepimize yardım etsin ve sabır versin...çok zor bi durum..

merhaba bende 6 haftalık hamıleyım ve gecen haftadan berı bu ilacı kullanıyorum benımde ılk bebegım 7.haftanın sonunda düştü.yapılan testler sonucunda bende leıden V mutasyonu oldugu ortaya çıktı.pıhtılaşmayla ılgılı bır durum ve bu kalıtsal.okuduğum kadarıyla iğne konusunda herkesın şıkayetı aynı benımde karnım mosmor:) saglık ocagından yardım almak lazım sanırım iğneyı çok yavas enjekte etmek lazım.neyse bebegımın sağlıklı doğsunda ben razıyım..

merhabalar...

merhaba bende 6 haftalık hamıleyım ve gecen haftadan berı bu ilacı kullanıyorum benımde ılk bebegım 7.haftanın sonunda düştü.yapılan testler sonucunda bende leıden V mutasyonu oldugu ortaya çıktı.pıhtılaşmayla ılgılı bır durum ve bu kalıtsal.okuduğum kadarıyla iğne konusunda herkesın şıkayetı aynı benımde karnım mosmor:) saglık ocagından yardım almak lazım sanırım iğneyı çok yavas enjekte etmek lazım.neyse bebegımın sağlıklı doğsunda ben razıyım..

slm.bnm de 1 bebeğim düşük ve birtanaside karnımda öldü .9 haftalık olunca öldü,ikincisinde iğne kullandım fakat sonuçlara göre trizomi 22 sendromu olduğu için ölmüş. antalya tıp ta kürtaj oldum incelettik.1 yıl sonra tekrar hamile kaldım bu süre zarfında korunduk.şimdi 12.2 haftalık hamileyim ve günde 2 kez iğne yapıyorum,progesteron iğnesini günde 1 kez yaptırıyorum kabadan ,prednol,corasprin,crinone %8 lik jel,bemiks c vitamini,progestan taplet kullanıyorum.bn 1. bebeğimde faktör v liden mutasyon oldumu öğrenmiştim .bnde talesemi taşıyıcısıyım yani akdeniz anemisi.bnde homozigotum bebeğiniz sağlıklı ise dicem o ki iğne işe yarıyo. rabbim hakkımızda hayırlısını versin hayırlı evlatlarımızı kucağimizdan indrmeyiz.inş. bnm hiç çocuğum yok.inş. bu sefer olur.birde iğnelerini tam saatinde yaptırın 12 saatlik etkisi var.bu hafta sonunda zeka testi yaptırıcam inş.allahım izin verirse sağlıklı olduğunu duycam rabbim bize evletlarimızı sağ salim kucamıza almayı nasip etsin.cemi cümleme versin içinden banada versin....AMİN...

clexane

benimde 16 haftalık bebeğimin kalp atışları durdu daha sonra yine hamile kaldım hemde ikizdi çok sevinmiştik ama bitanesinin 9 haftalıkken kalbi yine durdu neyseki diğeri iyi çok şükür şimdi tam tanı konmadı ama bende iğne kullanıyorum yaklaşık 15 gündür bendede morarmalar oluyor ama umrumda değil yeterki bebeğim sağlıklı dünyaya gelsin .....

bu ıgneler bızler ıcın gercekten cozum mu acaba

bende kullanıyorum su an 31 haftlık hamıleyım dahaoncekı hamılelıgım olumle sonuclandı ama bu ıyı sız dogum yaptınızmı nasıl ne zaman buraktınız ıgneyı yardımcı olursan sevınırı tesekurler bende gobekten yapıyorum az var morluklar fazla degıl

Ben 2 haftalık hamıleyım ılk bebeğim düştü 2. ıse 6 aylık olunca dogdu ve öldü. Sımdı bu ıgnelerı kullanıyorum cok fazla terettüdlerim var.Ayrıca sızınde kasılmalarınız oluyomuydu. Sızın sorduğunuz soru hakkında da dogumdan 1 ay sonraya kadar devam edılebilecegını bırcok yerden duydum Allah hepımızın yardımcısı olsun..............

arkadaslar bede daha once 2 bebegimmide karnimda olmesi sonucu kaybettim 3.sune hamile kaldim kanpihtilasmasi olmamasina ragmen clakxan kullandim cok sukur simdi 1.5 yasinda bir oglum var ben igneyi bagzen kullandim bazen kulllanmadim boylece son 1 haftaya geldigimde biraktim normal dogum yaptim hicbisey olmadi hersey allahtan rabbime tam bir inacla dua edin ve coooook sabirli olun bana doktorum oyle dedi kismetinde ne varsa onu gorursun ve bunu hic bir ilaca baglamyin rabbim ol de olur sabir sadece sabir

Geri