Clinoper jel Krem akneye iyi geliyormuş doğru mu?

H

Hashoshosaf

Forum Okuru
Clinoper jel Krem akneye iyi geliyormuş doğru mu?

Clinoper kullananlar melek kadınlar kulübü clinoper jel kullananlar forum'da.​

Kızlar merhaba ya yüzümde aşırı akne ve iltihaplı sivilceler var son zamanlarda gördüğüm duyduğum da bir ürün var adı clinoper jel acaba gerçekten denildiği kadar var mı bu krem? Anında akneleri kurutuyor filan demiyor? Yani anketi mi yok ediyor yoksa akne oluşumunu mu engelliyor anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Clinoper jel kullananlar varsa fiyatı hakkında da bilgi verin lütfen.

Merhabalar
Sanıyorum genç bir arkadaşımızsın. Akneler maalesef ergenliğin olmazsa olmazlarından ama kimisi hafif geçiriyor kimisinde yüzünde akneden yer kalmıyor. Clinoper jel Krem son zamanlarda çok popüler ben de çok görüyorum nette. Etkili bir krem ki herkes bahsediyor. Yaşın kaç ama önce bir dermatoloğa görünmenizde fayda olduğunu düşünüyorum. Clinoper jel Krem zaten doktor tarafından reçete edilir. Öyle kafana göre de alınacak bir krem değil. Bu krem aşırı yağlı ciltleri bile bakterilerinden arındırıyor ve akne oluşumunu engelliyor. Tabii ki doktorun verdiği şekilde ve ölçüde kullanın ama düzenli kullanıldığında da harika etkilerini göreceksiniz. Düzenli kullanımında 2-5 haftayı bulabileceğini de unutmayın etkisinin. Doktorunuz zaten size nasıl kullanılacağını ifade eder ama şu şekilde bir de biz anlatalım. Ilık su ile yüzünüzü temizliyorsunuz sonra parmağınıza bir miktar alıp akneli kısımlara masaj yapar gibi sürüyorsunuz. Aşırı vıcık vıcık şekilde de olmaması gerekiyor. Fiyatı 50.34 TL gibi bir fiyata eczanelerde bulabilirsiniz sadece.

Özellikle aknelere limonun iyi geldiği söylenir ama dilerseniz aşağıdaki yazımızdan "evde hazırlayabileceğiniz çok basit akne maskesi tarifleri burada" aşağıdaki linke tıklayarak bu basit tarifleri bulabilirsiniz.

Geri