1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çoban Salatası tarifi nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çoban Salatası tarifi nasıl yapılır
    Selam hanımlar sizlerden çoban salatası tarifi istiyorum kendi yaptığınız tariflerden olursa sevinirim:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çoban Salatası tarifi nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peynirli Kırmızıbiber Salatası Tarifi, Malzemeleri & Yapılışı

Peynirli Kırmızıbiber Salatası Tarifi, Malzemeleri & Yapılışı

kumpir tarifi salatalar kumpir peynirli kırmızı biber salatası Kırmızı biber vitamin deposu.Salataya da çok yakışıyor.Gribin kol gezdiği bu günlerde biber koruyucu olabilir:) Malzemeler: * 8 adet kırmızıbiber * 4-5 dal taze soğan * 1,5 su bardağı sert beyaz peynir,rendelenmiş * 1 su bardağı ceviz, irice doğranmış * 1 çay kaşığı karabiber * yarım çay bardağı maydanoz, kıyılmış * 2 yemek...
  2. Yoğurtlu Etimek Salatası Tarifi, Malzemeleri Ve Yapılışı

Yoğurtlu Etimek Salatası Tarifi, Malzemeleri Ve Yapılışı

etimekli salata etimek salatası tarifi etimek salatası etimekli salata tarifleri tarifleri Hem görünümü hem de lezzeti ile güzel bir tat.Yaptığınızda herkes tarifini soracak.Verip vermemek size kalmış :D Malzemeler, * 1 Paket etimek * 1,5 Su bardağı su * 1 Su bardağı süzme yoğurt * 2 diş sarımsak * 1 tatlı kaşığı pul biber * 1 Tatlı kaşığı kuru nane * 1 Çay kaşığı karabiber * Dereotu *...
  3. Nefis Çoban Kavurma Tarifi...Çoban Kavurma Nasıl Yapılır...

Nefis Çoban Kavurma Tarifi...Çoban Kavurma Nasıl Yapılır...

Çoban Kavurma Tarifi Çoban Kavurma Nasıl Yapılır Lezzetli bir o kadarda görüntüsü muhteşem olan iştahınızı kabartan Çoban Kavurma nasıl yapılır işte tarifini veriorum sizlere..Misafirlerinize sunacağınız bu lezzetli yemeği sizlerde yapın... Misafirleriniz hayran kalsınlar...İşte sizinle elbasan tavayı da paylaşmak istiyorum... Malzemeler: 500 gr kuşbaşı doğranmış kuzu but 2 yemek...
  4. İşte Meleklerim Gökkuşağı Salatası Nasıl Yapılır?....

İşte Meleklerim Gökkuşağı Salatası Nasıl Yapılır?....

Gökkuşağı Salatası Nasıl Yapılır Gökkuşağı Salatası Tarifi Gözlere ziyafet: Gökkuşağı Salatası Kat kat taze ve renkli sebzelerle hem gözlerinize ziyafet çekin, hem de diyetinizden ödün vermeyin. Yalnızca 15 dakikada hazırlayabileceğiniz enfes bir yazlık tat! Tam diyettekilere göre bir salata tarifi... Malzemeler 4 tam yaprak marul (istediğiniz gibi doğrayabilirsiniz)
 2 orta boy...
  5. çoban güveci nasıl yapılır ?

çoban güveci nasıl yapılır ?

Kızlar eşim bir yemek yemiş lokantada çoban güveci demişler. Tutturdu sen de yap diye, bilmiyorum dedim, sor meleklerine dedi :) Bilen varmı bu yemeği ?

Sayfayı Paylaş