Çocuğum için iştah açıcı dua varsa paylaşırsanız sevinirim

N

Nilayakinnn

Forum Okuru
Çocuğum için iştah açıcı dua varsa paylaşırsanız sevinirim

Çocuklar için iştah açan dua melek kadınlar kulübü çocuklar için iştah açan şurup forum'da.​

Kızlar çocuğum kreşe başladı başlayalı huy değiştirdi sanki yemek yememeye başladı. Çocuklar icin iştah açan dua var mı? Çocuğum doktora da götürmedim ama doktorluk bir şey olduğunu düşünmüyorum çünkü kreşten sonra oldu bu. İştah açan dua varsa paylaşırsanız sevinirim. Böyle bir dua var mı merak ediyorum gerçekten varsa lütfen istiyorum.

images (13).jpeg

Merhabalar
Biz anneler çocuğumuzun iştahsız olmasına dayanamayız onlara yemek yedirmek için saatlerce uğraşabiliriz. İştahı normalken birden değişen çocuk kreşte bir şeyden etkilenmiş olabilir. Bazı çocuklar diğer çocukların davranışlarından çabuk etkilenebilirler. İştahsız ve yemek yemede güçlük ceken çocuklar için aşağıda dua paylaşacağım sizinle. Faydalar çare olmaz bazen ne kadar ugrassak bile.

"Çocuklara için iştah açan dua"​

• "Ve mâ cealnahum ceseden lâ ye'kulunet taâme ve mâ kânû hâlidîn (hâlidine)."
  • "Biz onları yemek yemez bir beden yapısında yaratmadık. Onlar ölümsüz de değillerdi."
  • Bu ayeti 121 defa bir suya okuyun ve bu sudan 21 gün boyunca bir çay bardağı çocuğun yiyecek ve içeceklerine katılır. Çocuk yemeği yemeden önce de "Ya Kuddus" ismi şerifi 3 defa söylenir ve çocuğa yemek yedirilir.
Allahin izniyle bu Enbiya süresinin 8. Ayeti suya okunursa Allah'ın izniyle şifa olacak ve çocuğun iştahı açılacaktır. İştah açıcı olarak aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim. "Suna Dumankayadan iştah açıcı kuvvet şurubu" dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Geri