çocuğumu sokakta öpmelerini okşamalarını istemiyorum!

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
çocuğumu sokakta öpmelerini okşamalarını istemiyorum!
Hepimiz sokakta bebek gördüğümüzde hoşumuza gider, severiz ama ellemek, öpmek de ne oluyor?Kızımı dışarı çıkardığımda insanların öpmesine sinir oluyorum.Sen yabancısın ne diye küçücük çocuğu öpersinki? Ben de severim çocuk ama uzaktan. Birşey söylesen ukala oluyorsun.Ne yapmak lazım nasıl uzak tutmak lazım bu insanları?

Buna bende karşıyım özellikle de bebekler öpülmez koklanır onların henüz bağışıklık sistemleri tam gelişmediğinden dolayı her türlü virüsü kolaylıkla kapabilirler. Öpmeyi onlar için sevgi gösterisi sanan yetişkinler aslında bilmiyorlar ki sevecem diye belkide tehlikeye atıyorlar. Ben küçük çocukları bile dışarda gördüğümde yanakları saçlarını okşayıp öyle seviyorum nasıl kıyılırki o minik meleklere:)

Kesinlikle katılıyorum.Hele izinsiz yaklaşmaları çok yanlış.Sokaktayız o eller nerelere değmiyor ki :S Savunmasız her türlü mikroba açık bebeciklerin niye dibine gireler anlamam ! Hele ki paraya değen eller, kimbilir o elinizdeki paraya değen el nerelere değdi :S

hepinize katiliyorum,bide ben mümkün oldugunca akrabalarin kucagina bile vermiyorum,öpme oda bazen malesefengel olamiyorum,saglik acisindan bide insanin ne oldugunu bilemeyiz,allah korusun sapik falan olur....

bende sizinle ayni fikirdeyim, simdiden miilleti bebimden nasil uzak tutarim diye düsünüyorum...
ben ama sokaktakilere derdim öpmeyin istemiyorum diye...

Geri