Çocuğumun tırnağındaki şey mantar olabilir mi?

• Konbuyu başlatan Evininhanimi
  • Başlangıç tarihi
E

Evininhanimi

Forum Okuru
Çocuğumun tırnağındaki şey mantar olabilir mi?

Çocuklarda tırnak mantarı melek kadınlar kulübü çocuklarda tırnak mantarı nasıl geçer forum'da.​

Merhabalar arkadaşlar birkaç gündür çocuğumun elinin baş parmağının tırnağının altında bir şey gördüm netten araştırdığım kadarıyla mantar olabilir diye düşünüyorum. Çocuklarda tırnak mantarı nasıl olur acaba bu gerçekten tırnak mantarı mı şüpheliyim ben. Çocuklarda tırnak mantarı nasıl geçer evde yapabileceğim bir yöntem var mı?

Merhabalar
Eğer gerçekten tırnak mantarı ise çok vakit kaybetmemek gerekiyor çünkü beklediğinizde tırnak daha da kötü olabilir yani eğer gerçekten tırnak mantarı ise dediğiniz şey. Çocuğunuzu tavsiyem ile bir cilt uzmanına götürmenizi tavsiye ederim evde yapabileceğiniz bazı şeyler var ama çocuğunuz küçükse mutlaka bir cilt uzmanla göstermenizi tavsiye ederim.Tabii umarım ki inşallah tırnağındaki mantar değildir. Özellikle tırnak mantarına iyi gelen evde yapabileceğiniz bir yöntem var Beyaz sirke ve sarımsak yağını karıştırıyorsunuz mantar olan tırnağı sürüyorsunuz ve tırnağı bir bandaj ile kapatıp bir iki saat bekliyorsunuz sonra yıkayıp kaşığı zeytinyağını da karıştırabilirsiniz.ama dediğin gibi çocuk küçük olduğu için mutlaka bir doktor görmesinde fayda var.

Sık yaşanılan problemlerden birisi de tırnak batmasıdır "tırnak batmasına ne iyi gelir" aşağıdaki linke bırakıyorum incelemek isteyen linkten ulaşabilir.

Geri