1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Çocuğunuza kur kaldır oyun çadırı yapın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çocuk çadırı Çocuk oyun çadırı örnekleri

Çocuğunuza kendi ellerinizle oyun çadırı hazırlamak istemez misiniz? İhtiyacınız olan kumaş ve çıta. Bu örnekte beyaz kumaş kullanılmış olsa da siz çocuklarınızın sevdiği kahramanın olduğu kumaşları da kullanabilirsiniz. Çocuğunuz çadırdan çıktığınd kaldırabilirsiniz. Böylece bir çocuk oyun odası gibi bir alan olacaktır.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Çocuğunuza kur kaldır oyun çadırı yapın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Voleybol Oyun Yapısı; Kura, Dönüşler, Pozisyonlar

Voleybol Oyun Yapısı; Kura, Dönüşler, Pozisyonlar

voleybol pozisyonları voleybol dönüşleri voleybolda pozisyonlar voleybolda dönüşler diziliş OYUNUN YAPISI KURA Müsabakadan önce baş hakem birinci sette takımların sahalarını ve ilk servisi atacak takımı belirlemek için kura atışı yapar. Eğer netice seti oynanacaksa, yeniden kura atışı yapılır. Kura, iki takım kaptanının...
  2. elma kurdu oyunu

elma kurdu oyunu

elma kurdu tv elmakurdutv elmakurdu tv elma kurdu parmak oyunu wwwelmakurdutv Aldım elime bir elma(eller yuvarlak yapılır) böldüm onu dört parçaya(iki elle döre bölme hareketi yapılır) aaaaa o da ne yol alıyor yavaş yavaş(kol üzerine parmaklarla yürüme hareketi) elma kurdu bu arkadaş çık çık çık sevimli kurtçuk ( iki parmakla tırmanma hareketi) elmadan bana da ver olurmu kurtçuk
  3. çocuklar madonna’da kaldı

çocuklar madonna’da kaldı

MADONNA ÇOCUKLARININ VELAYET DAVASINI KAZANDI.. Pop yıldızı Madonna, ayrılığı sonrası eski eşi yönetmen Guy Ritchie ile sonunda uzlaştı ve çocuklarını Amerika’ya götürme kararı aldı. Madonna ve Guy Ritchie’nin oğulları sekiz yaşındaki Rocco ve 2006’da Malavi’den evlat edindikleri üç yaşındaki David artık Madonna ile New York’ta kalacak.
  4. Çocuklar için Oyun Masaları

Çocuklar için Oyun Masaları

çocuk oyun masaları İşte çocuk odaları için harika renkli masalar.Düşünsenize kah çocuğunuz masada oturup boyama yapacak kah arkadaşıyla birlikte oturup sohbet edecek:D Çok hoş ve oldukça şıklar
  5. Kuru dallarla mumluk yapımı

Kuru dallarla mumluk yapımı

kuru dallarla Mumluk yapımı Dekoratif mumluk modelleri Kuru dallarla çok güzel dekorasyon fikirleri çıkıyor ortaya. Duru dallar duvarlarda hayat buluyor hatta bazen çiçek açıyor. Şimdide kuru dallarla mumluk örneklerini paylaşacağım meleklerim. Benim görselliği çok hoşuma gitti ama mum kuru dalları tutuşturur mu orasını bilemiyorum. Mumu yakmayıp dekorasyon amaçlı kullanacaksanız bence çok...

Sayfayı Paylaş