1. ersinelif

ersinelif Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çocuk istiyorum kasıklarımda ağrı var hamilemiyim olasılık var mı beyzam

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında ersinelif tarafından paylaşıldı.

iyi akşamlar arkadaslar,biri lütfen bana net bı bılgı versın.. en basıns dan anlatıyorum durumumu,cocuk stıyoruz bı bucuk senelık evlıyım bu ayın 16 sında ılışkıye grdk en son ve nu ayın 24 unde adet olmam gerekıyodu.bugun ayın 27 sı adetımden 4 gun gectı acaba hamıle olabılırmıyım..kasıklarımda agrı var okadar baslarda goguslerım sısmıstı az bısey agrı vardı ama gectı sımdı sadece kasık agrım var sızce hamılelık olasılıgı varmı yoksa sterse dayalımı,evde test yapcam ama esım erken dıo cunku ılışkıden buyana sayarsak daha 11.cı gun erken dıo,ee kan testı ıcınde erken en az 15 gun gecmesı gerek ılışkıden bana akıl verın ya

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.380
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba;
    Tabiki mens gecikmelerinin bir çok nedeni vardır..Gebelik,kist,miyom ,stres,rahim kaynaklı bir sorun vs...Size tavsiyem HCG testi yaparak net sonuç almanız,yeterli gecikmeniz var test yapmak için uygun dönemdesiniz..Sevgiler..

Çocuk istiyorum kasıklarımda ağrı var hamilemiyim olasılık var mı beyzam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akıntım var kasıklarımda ağrı Hamilemiyim

akıntım var kasıklarımda ağrı Hamilemiyim

Hamilemiyim ben hamilemiyim akıntım var kasıklarımda ağrı var falı Merhaba arkadaşlar,çok heycanlıyım, hamilemiyim bir kaç gündür karnımda bişeyler hissediyorum ama eşimi bu sefer ümitlendirmemek için ona hiç bir şey söylemedim. regl günümün gelmesini bekliyorum. acaba gecikecek mi:):):) ımmm öncelikle gaz problemi oluştu sanki gögüslerimde aç ama çok az dolgunluk hissediyorum karnımın alt...
  2. sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

2 senelik evliyim kistim var bebek istiyoruz ama olmuyo adetim her ay gecikiyo ve oluyo bu ayda olucak diye korkuyorum ama olursada allahtan olmzsada allahtan neyse adetime geri dönüyorum çok düzensiz bundn 5 gün önce sağlık ocağında test yaptırdım sonuç negtif ve pisikolojik de çöküntü oluyo her an adet olucakmışım gibi ama kendimi de alıştırmaya çlışıyorum yardım istiyorum
  3. HAMİLELERDE KARINDA VE KASIKLARDA AĞRI

HAMİLELERDE KARINDA VE KASIKLARDA AĞRI

hamilelikte kasık ağrısı hamilelikte kasık ağrısı,hamilelikte kasık ağrısı neden olur,gebelikte karında ağrı neden olur,gebelikte kasığında ağrı olanlar,gebelikte karın ve kasıklarda ağrı hakkında bilgiler Gebeliğin erken haftalarında ve ilerleyen aylarda, doğuma yakın haftalarda çeşitli nedenlerle anne adayı zaman zaman karın ve kasık ağrısı hissedebilir. Bu ağrıların çeşitli sebepleri...
  4. Hamileyim kasıklarımda ve karnımda ağrı var

Hamileyim kasıklarımda ve karnımda ağrı var

hamilelikte kasık ağrısı,hamilelikte karın ağrısı,hamilelikte kasık ağrısı nedenleri,hamilelikte kasık ağrısı neden olur,gebelikte karın ve kasık ağrısı hakkında bilgiler Gebeliğin ilk günlerinde hatta adetin geciktiğininin farkedildiği ilk günlerde karın ve kasık bölgelerinde hafif rahatsızlık hissi genellikle bir çok kadın tarafından hissedilir. Hamileliğin 3. ve 4. aylarından kasık...
  5. Kasıklarımda ağrı var acaba Üstüne mi gördüm???

Kasıklarımda ağrı var acaba Üstüne mi gördüm???

Merhaba aranıza yeni katıldım arkadaşlar . 2017 .23 ocak ta adet oldum. Adetim 28 günde 1 hiç şaşırmaz ama bu ay şubatın 16 sında oldum ama normal adet kanaması gibi değildi 3 gün sürdü her 3 günde pembemsiydi 4. Günde kahve rengi 3 damla akıntı geldi ve ben 4. Gün evde gebelik testi yaptım negatif çıktı bütün belirtiler hamilelik belirtisiydi . Şaşırdım kaldım sizce gebelik varmı üstüne...

Sayfayı Paylaş