Çocuk odalarında bebek koltuk modelleriyle gelen rahatlık

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Çocuk odalarında bebek koltuk modelleriyle gelen rahatlık
Ev dekorunda dokunuşlarınızı bu sefer çocuk odasından yana gerçekleştirme niyetinde misiniz? Farklı pek çok dekor bütünleyici arasından yapacağınız tercihlerle harikalar yaratabilirsiniz. Birbirinden şahane görünümlerde karşınıza çıkan bebek koltuklarını görmek ister misiniz? Gittigidiyor, hepsiburada gibi site ziyaretleriyle sahip olabileceğiniz bebek koltukları oldukça makul fiyata evinizde yeniliğe yer açabilecek. Çocuğunuz için özel bir oda dekoru yapacaksanız ister koltuk takımı şeklinde isterseniz tekli satın alabileceğiniz muhteşem görünümlerde koltuk modeli tercihlerinde bulunabilirsiniz. Bazılarının deri kaplama bazılarının ise özel tasarım figürlerle kaplandığı içleri sünger ve elyaf dolu olduğu bu takımlara bayılacaksınız. Kız çocuk ve erkek çocuk farkı gözetilerek keyifli dekorlarınıza uygun şekilde karşınıza çıkarılan bu dekoratif bebek koltukları çocuklarınızın sevebileceği tarzda tasarlanmaktadır.


Çocuğunuz oyun alanı seçerken aynı zamanda onun hayal gücüne de katkıda bulunmak istemez misiniz? Hayal aleminde sevdiği çizgi film kahramanlarının yer aldığı döşeme önerileriyle dolu örnekleri kaliteli marka mağaza ziyaretleriyle de yakından inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Beğenilere sunulan en muhteşem görünümlü koltukları tercih ederken aynı zamanda unutamayacağınız keyifli oyun saatlerini çocuğunuza armağan edebileceksiniz. Kalabalık çocuklu aileler için birden fazla koltuk alarak çocuklarının oyun saatlerinde odalarında daha özel paylaşımlar yaşamalarına müsaade edici ortamlar yakalamada sunulabilmektedir.

Erkek ve kız çocuk ayrımını kimi zaman renkler kimi zaman çizgi film kahraman çeşitliliğini sunan bu koltuklar dekorasyona uyum sağlayabilir. Kimisi spor tarz kimisi gayet klasik tarzda görünümleriyle bebeğinizin sevebileceği oyun alanlarını yakalayabilmelerine imkan verebilecektir. Kimilerinin açılıp yatak olma fonksiyon özellikleri bile vardır. Böylece uyku saatlerinde sevilen bir ortamda uyku keyfi yapma fırsatını da çocuğunuza sunabileceksiniz. Oyunlarda bebekleri için bile oturma alanı olabilen bu koltuklar sayesinde yüzleri gülen bebekler çocukluklarının en unutulmaz keyif sahnelerini hafızalarına kazıyabileceklerdir. Resim galerimdeki örnekleri inceleyerek bu tarz ya da verilen web site linklerindeki fiyat aralıklarında size uygun model seçimini yapmak adına daha fazla oyalanmayın. Sizlerin çocuğunuz ne kadar özel ise o kadar özel bir bebek koltuğu seçerek ona mutluluğu hediye etmeyi deneyin. Keyifli seçimler….

9576630419506.jpg
bebek-koltuk-5.jpg
bebek-koltuk-6.jpg
Çocuk-Odaları-İçin-Puf-Koltuk-Modelleri-13.jpg
 
Üst