Çocuk odası dekorasyonlarında 2017 trendleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Çocuk odası dekorasyonlarında 2017 trendleri
Çocuk odası dekorasyonları her sezon en yeni görünüm zenginlikleri karşınıza çıkmaktadır. Çocuk odası mobilya modelleri 2017 koleksiyonu araştırmasına girerek çocuk odası dekorasyonlarınızda modern, klasik ya da sade görünümlü mobilya takımları arasından tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alfemo Mobilya'nın çocuk odası takımı modelleri son derece şık bir görünüm yakalamanızı sağlarken aynı zamanda genç odası görünümü olarak da dekorasyonda devamlılık arz edebilecek ayrıntılar olarak odalarda yer alabilecektir.

Alfemo-Mobilya-Energy-Erkek-Çocuk-Odası.jpg


Sıcak bir görünüm oluşturacak olan üst resimdeki ahşap mobilya takımı sade görünümlü çocuk odaları için tercih edebileceklerinizdendir. Alt resimdeki sıcak görünüm verici enerji rengi kabul edilen sarı ve kırmızı rengin bir araya gelişi ile elde edilen oda takımı da sevilen oda dekoratifliğini yakalama öncüdür.

Alfemo-Mobilya-Carsbanner-Erkek-Çocuk-Odası.jpg
deniz-temali-erkek-cocuk-odasi.jpg


Temalı çocuk odası dekorasyonları yakalarken de resim galerimdeki örneklerimden faydalanarak son derece kaliteli görünüm zenginlikleri elde edebilirsiniz. Deniz temalı, yıldız temalı, gemi temalı, okyanus görünümlü duvar kağıtları ile zenginleştirilen bu oda dekorasyonları çocuğunuzun eğlenerek vakit geçirebilecekleri ortamları yakalama şansınızı arttırabilmektedir.


gemili-Çocuk-Odası-Tasarımları.jpg
Şahane-Çocuk-Odası-Dekorasyonu.jpg
 
Geri
Üst