Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çocuk oyuncağı etmek ne demek ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Babamın sık kullandığı bir laf, çocuk oyuncağı etmek.Sormak işime gelmiyor tam anlamını da bilmiyorum.Ne demek çocuk oyuncağı etmek ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Deyimlerimizden olan; Çocuk oyuncağı hâline getirmek deyiminin anlamını açıklıyoruz. Anlamı ve Cümle içinde kullanımı şu şekildedir :

Çocuk oyuncağı hâline getirmek: Bir işi yada eylemi sık sık değiştirip verilmesi gereken önemde ele almamak, küçümsenir duruma getirip değerinden düşürmek.

”Ne biçim insanlarsınız siz, bu güzel işi çocuk oyuncağı hâline getirdiniz!”

çocuk oyuncağı etmek ne demek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cocuk Istismari ne demektir?

Cocuk Istismari ne demektir?

cocuk istismari, cocuk, istismar, taciz, nedir konulari burada melekler Sevgili Melekler, Çocuk istismarı nedir? Çocuk istismarı fiziksel ya da psikolojik olarak bir çocuğa bir yetişkin tarafından kötü davranılmasıdır. Ayrıca çocuklara kötü davranmak veya çocuk istismarı ve ihmali ile de çoğu zaman eş anlamı taşır. Çocuk istismarı, çok geniş anlamda, belli bir zaman dilimi...
  2. irtifa kaybetmek ne demektir

irtifa kaybetmek ne demektir

irtifa kaybetmek ne demektir irtifa kaybetmek nedir? Arkadaşalr selamlar olsun diyor ve direk sorumu sormak için klavyeme hızlı hızlı basıyorum :) Evet hanımlar irtifa kaybetmek ne demektir bilen var mı :D
  3. Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Anlama Gelir Rüyada Giysi Kaybetmenin Tabiri Nedir Rüyasında giysi kaybedenlerin rüya tabiri bakın nasılmış melekler :) Rüyasında Bir kimse elbiselerini zayi ve kaybettigini görse, o kimselere zinet veren seylerin helak ve telef olmasına isarettir.
  4. addetmek ne demektir

addetmek ne demektir

Selam herkes, addetmek ne demektir bana söylermisiniz addetmek anlamı nedir babam hep kullanıyor soruyorum araştır bul diyor :)
  5. Çocuklarımıza Oyuncak Alırken Nelere Dikkat Edeceğiz ?

Çocuklarımıza Oyuncak Alırken Nelere Dikkat Edeceğiz ?

Bu konu çocuklarda oyuncak seçimi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, oyuncaklar çocuk psikolojisi için son derece önemli olan materyallerdir. Çocuk gelişiminde son derece büyük rol oynayan oyuncakların seçiminde dikkatli olmak ve seçici davranmak gerekir. Uzmanlar da aynı görüşte ve oyuncak seçiminin çocukların ileri ki yaşamlarında belirleyici rol oynadıklarını da...

Sayfayı Paylaş