Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çocuk Oyuncu Madeline Carrol Hayatı Hakkında Bilgiler

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Madeline Carrol Hayatı, Resimleri Madeline Carrol Kimdir

Sevgili melekler, başrolünde dünyaca ünlü aktrisin oynadığı Resident Evil 3 (Ölümcül Deney) filminde de rol alan ABDli çocuk oyuncu Madeline Carrol hayatı, resimleri ile ilgili bilgiler paylaşacağız sizlerle.. :)

Madeline Carrol, ABD'li çocuk aktristir.. Cold Case , Night Stalker, Wanted ve Lost gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Aktris Grace Johnson'un kuzenidir. The Santa Clause 3:The Escape Clause ve Resident Evil 3 filmlerinde rol almıştır.Ayrıca Flipped filminde Callan McAuliffe ile baş rolü paylaşmıştır.

Çocuk Oyuncu Madeline Carrol Hayatı Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şubat Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Şubat Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

şubat dizisi şubat dizisi oyuncu kadrosu şubat dizisi oyuncuları Kış sezonunda Eylül ayında ekranlara gelmesi planlanan Şubat Dizisi konusu hakkında sizlere bazı bilgiler vermiştik melekler :) Bu yazımızda ise Şubat dizisi oyuncu kadrosu bilgilerini paylaşıyoruz :) Eylül ayında başlayacak fantastik drama olacak Şubat Dizisinde, diziye adını veren Şubat'ı Alican Yücesoy; Yağmur'u ise...
  2. Madeline Carrol Kimdir, Resimleri var mı

Madeline Carrol Kimdir, Resimleri var mı

Geçenlerde bir film izledim orda çocuk yaşta bir oyuncu vardı adı sanırsam Madeline Carrol du ve ilgimi çekti. Aranızda Madeline Carrol Kimdir bilen varsa biyografi bilgilerini ve Madeline Carrol Resimlerini paylaşırsa sevinirim.
  3. O Hayat Benim Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

O Hayat Benim Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

o hayat benim dizisi, o hayat benim dizi oyuncuları, o hayat benim dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Fox Tv'nin yepyeni dizisi O Hayat Benim yakında başlıyor. Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun başrollerini paylaştıkları dizide yer alacak diğer oyuncular ise şöyle sıralanıyor: Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu, Süleyman Atanısev. Dizi, Ocak sonu ya da Şubat başında Fox TV...
  4. Mihrap Yerinde Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Mihrap Yerinde Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

mihrap yerinde dizisi, mihrap yerinde dizisi oyuncuları, mihrap yerinde dizi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Show Tv'nin yeni yarışması Mihrap Yerinde çok yakında başlıyor. Tvde tanıtım fragmanları dönmeye başlayan Mihrap Yerinde dizisinde başrolde usta komedyen Yasemin Yalçın'ı izleyeceğiz. Dizinin oyuncu kadrosu bilgileri ayrıntılarıyla açıklandığında bu sayfamızdan sizleri...
  5. "Gönül İşleri" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

"Gönül İşleri" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

gönül işleri dizisi, star tv gönül işleri, star tv yeni dizileri Sevgili melekler, Star Tv'nin yeni sezon bomba dizilerinden biri olan "Gönül İşleri" kadrosu ünlü isimlerden oluşuyor. 3 kızkardeşin dramatik hayat hikayesinin anlatılacağı dizide kardeşleri Sinem Kobal, Selma Ergeç ve Bennu Yıldırımlar canlandıracak. Yeni sezonda izleyiciyle buluşacak olan dizi filmin 3 erkek başrolü...

Sayfayı Paylaş