Çocuk oyuncuların eski ve yeni halleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çocuk oyuncuların eski ve yeni halleri
Onlar bir zamanların en ünlü çocuk yıldızlarıydılar. Televizyonların siyah beyaz olduğu dönemlerin en ünlü çocuk yıldızları bana göre Ayşecik, güllüşah, yumurcak gibi karakterlerdi.

Hatta halen günümüz de bile bu çocuk yıldızların isimleri yeni nesil tarafından bile biliniyor.

Daha sonra ki yıllar da dizi furyası başladığı dönemlerde diziler de rol alan ve halkın sevgisini kazanan başka çocuk yıldızlar daha oluştu. Peki şimdi bir zamanların o çocuk yıldızları nasıl değişti merak ediyormusunuz?

Babasından sürekli cep telefonu isteyen kızıl saçları ve gözlerinde ki gözlükleriyle tanıdığımız havuç karakterini canlandıran Furkan Kızılay şimdilerde yetişkin bir birey ve oldukça değişim gösteren yakışıklılar arasına girmeyi başaran ünlülerden..

Kanal d ekranlarının sevilen dizisi Meryem karakterini canlandıran Ayça Ayşin Turan daha önceleri de başka diziler de oynamıştı belki o zamanlar daha küçük olduğu için Meryem dizisin de oynadığın da tanımamış olabilirsiniz ama Ayça, kameralar önüne daha küçük yaşlar da çıkmaya başlamıştı. Şimdiler de ise oldukça güzel ve alımlı bir genç kız oldu.

Bakın diğer çocuk oyuncuların zaman içerisin de nasıl değişim göstermiş;

ünlüler1.jpg

ünlüler2.jpg
ünlüler3.jpg
ünlüler4.jpg
ünlüler5.jpg
ünlüler6.jpg
ünlüler7.jpg
ünlüler8.jpg
ünlüler9.jpg
ünlüler10.jpg
ünlüler11.jpg
ünlüler12.jpg
ünlüler13.jpg
ünlüler14.jpg
ünlüler15.jpg

bana göre bu ülkede bir ayşecik, bir ömercik yada sezercik bir fenomendir. ondan sonra yine bazı çocuk karakter gelsede onlar bir dönemin yıldızlarıydılar halen yeni nesilin birçoğu bile bu isimleri biliyor. demekki bu ülkede çok başarılı işlere imza atmışlar. günümüzün çocuk oyuncularına gelince valla bazen şok oluyorum bakıyorsunuz dizide çocuklar bir bakıyorsunuz ne zaman büyüdüklerini anlamadan genç birey olmuşlar

Geri