Çocuklar için birbirinden şirin atkı bere takımları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Çocuklar için birbirinden şirin atkı bere takımları
örgü atkı bere takımı, örgü bere modeli, baykuşlu atkı bere modeli, baykuşlu bere yapılışı ile sizlerleyiz.

Malum kış aylarını yaşıyoruz ve kışın en soğuk günlerindeyiz. Bu soğuk havalar da her yaştan olduğu kadar en çok da bebek ve çocukların en önemli ihtiyacı olan örgü modeller içinden sizlere bu konumuz da atkı bere takımlarını paylaşıyoruz.

Soğuk havalar da hastalıklara karşı baş ve boyun bölgesini sıcak tutmak çok önemlidir. Henüz bağışıklık sistemi çok fazla gelişmeyen bebek ve çocuklar da kış ayların da bildiğiniz üzere çok sık hasta olurlar. Onlar bizim en kıymetlimiz olduğu için her zaman üzerlerine titreriz.

Bebeğinizin ihtiyacı için ona hem şirin bir bere atkı takımı yapmak hemde onu sıcak tutacak bir örgü modelini kendi ellerinizle yaparak giydirmek istemez misiniz?

Sizler için birbirinden şirin bebek atkı bere takımı örneklerinden seçtiklerimizi paylaşıyoruz.

Erkek bebekler için atkı bere takımları

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg


Kız bebekler için oldukça fazla örgü modelleri var. Baykuşlu atkı bere takımını hem kız hemde erkek bebekler için tercih edebilirsiniz. Bunun yanın da en popüler modellerden bazıları, hello kitty atkı bere takımı, çiçekli bere modelleri, şirinler bere modellerini sayabilirim.

Ayrıca şirinler bere modelinin yapılışı için buraya tıklayabilirsiniz.

Dışarı çıkarken mutlaka onları sıcak tutacak atkı ve bere modellerini giydirmenizde fayda olacaktır.

Ayrıca ören hanım tarafından yüklenen baykuşlu bere yapılışını içeren vidoyu da izleyerek bere modelini kolay bir şekil de açıklamalı olarak yapabilirsiniz.


 
Üst