Çocuklarım cennete gitsin" dedi, derilerini yüzdü ve onlara yedirdi

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
Çocuklarım cennete gitsin" dedi, derilerini yüzdü ve onlara yedirdi
Kan donduran vahşet!

İslam dininin dışında yaşayanlar neye benziyor herkez ibret alır umarım ayrıntılar haberimizde...

sdaykoannee.jpg

Çek Cumhuriyeti insanın kanını donduran bir vahşete sahne oldu. İki çocuk annesi 31 yaşındaki Klara Mauerova, kız kardeşi Katerina ile birlikte 8 yaşındaki oğlu Ondrej ve 10 yaşındaki oğlu Jakub’u bodrum katına köpek kafesine kapattı. Çocuklarına işkence yaparsa onların cennete gideceğine inanan cani anne, elleri ve ayaklarından zincirlediği çocuklarını günlerce dövdü. Çocukların derilerini yüzerek onlara yedirdi. Günlerce aç susuz kalan çocuklar kendi idrarlarını içip ve dışkılarını yiyerek hayatta kalmaya çalıştı. Korkunç olay komşularının güvenlik kamerasından çocukları zincirle bağlanmış halde görmesi sonucu ortaya çıktı. Tutuklanan anneye dokuz, kız kardeşine ise 10 yıl hapis cezası verildi. Psikolojik sorunlar yaşadıkları belirtilen çocuklar devlet korumasına alındı.

Cevap: Çocuklarım cennete gitsin" dedi, derilerini yüzdü ve onlara yedirdi

İnanılmaz bir şey buu okurken içim kötü oldu resmen
cani kelimesi bile az insanlıktan nasibini almamış mahlukat bunu yapanlar

İnanmak mümkün değil böyle bir şeye..Hemde sözde annesi yapıyor bunları..insan bile denmez böylelerine,yazıklar olsun..:sinir:

yazıklar olsun ben çocuğuma bağırınca bile ondan anlmadığı halde bin keer özür diliyorum.lanet olsun böle insanlara.yürek oyk sizde..ana olan bunnu yapmaya kıyarmı çocuklaraa yha of offff

off ya cok kotu oldum okurken allahindan bulsunlar ne diyimm,

10 yıl hapis verılcegıne derılerını yuzdurup onlara yedırsınlerkı anlasınsın aptallar neyın ne oldugunu yazık gunah o cocuklara...

Allahım sen koru yarabbi. Olduğum yerde titredim. Vahşet değil vahşet ötesi birşey. Olmaz olsun böyle anne.......

niye hapis cezası verdilerki direk iki kaşının ortasından vursalardı keşke:mad2::mad2:

Geri