Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çocuklarınızı sizin zamanınızdan başka zamana göre eğitin sözü kime aittir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

çocuklarınızı sizin zamanınızdan başka zamana göre eğitin sözü kime aittir evet bu sorumun cevabını verecek olan arkadaşıma yada arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çocuklarınızı sizin zamanınızdan başka zamana göre eğitin sözü Hz. Ali'ye aittir

3. user

user Forum Okuru

çocuklarınızı sizin zamanınızdan başka zamana göre eğitin sözü kime aittir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Telefon numarası kime ait

Telefon numarası kime ait

numara kime ait sorgulama telefon numarası kime ait telefon numarası sorgulama numara bilinmeyen numaralar, gizli no sorgulama, gizli numaralar, numara sorgulamak, Telefon, Telefon numarası, telefon numarası sorgulama Evet sizi durmadan biri rahatsız ediyorsa,durmadan mesaj atıp,çağrı bırakıyorsa bu site tam sizler için.Türk telekom un sunduğu bu hizmetten bedava...
  2. Montesquieu 'a ait özlü sözleri hayatı, biografisi kimdir

Montesquieu 'a ait özlü sözleri hayatı, biografisi kimdir

Montesquieu 'a ait özlü sözleri hayatı, biografisi kimdir Zekanın peşinde koşmayın aptallığı yakalarsınız. Eğer...
  3. üç kişi bir sırrı saklayabilir ancak ikisi ölmüşse sözü kime aittir

üç kişi bir sırrı saklayabilir ancak ikisi ölmüşse sözü kime aittir

Üç kişinin bildiği sır olmaz lafı Kurtalr Vadisi dizisinde ki PolaT alemdardan çıkmış peki ya üç kişi bir sırrı saklayabilir ancak ikisi ölmüşse sözü kime aittir bunu bilen var mı:)
  4. Olmasa mektubun yazdıkların olmasa isimli şarkının sözleri kime aittir

Olmasa mektubun yazdıkların olmasa isimli şarkının sözleri kime aittir

Olmasa mektubun yazdıkların olmasa isimli şarkının sözleri kime aittir lütfen bilenler varsa aramızda yazsın cevabını
  5. kina kime aittir

kina kime aittir

arkadaslar,oglumu evlendirecegim .kina organizasonu ve masraflari konusunda bilgisi olan varmi.daha dogrusu bana dusen neleri almak.bugun arkasalarla knkonusuyorduk bindalliyi kiz tarafi alacak denildi sasirdim.

Sayfayı Paylaş