1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Coğrafyanız Ne Kadar İyi

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Evet meleklerim bakalım coğrafyanız ne kadar iyi Türkiyemizin illerinin ne kadarını biliyorsunuz?
    http://www.81ilimiz.com

Coğrafyanız Ne Kadar İyi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kağıt kadar ince ekran

kağıt kadar ince ekran

Teknoloji devi Sony, renkli görüntüyü oynatırken bir kağıt gibi eğilip bükülebilen, yere düşünce kırılmayan ekranı tanıttı. Kağıt kalınlığındaki yeni ekranın kalınlığı sadece 0,3 mm. Sony'nin web sayfasında da tanıttığı 2,5 inç (yaklaşık 5 cm) genişliğindeki yeni ekranın kalınlığı sadece 0,3 mm. Tanıtım filminde, renkli görüntüyü oynatırken bir kağıt gibi eğilip bükülebilen, yere...
  2. Coğrafya hocası!

Coğrafya hocası!

coğrafya hocası bizm okulda bi erkk coqrafya hocası wardı (Allh'tan bizm dersimize hc qirmedi!) işde dha lise 1 ilk ders bizm yan sınıfta adm baqırark birşeyler anlatıyo.. biz sandk kızdı hani.. sonra bir baktk sııftan paldır kültür sesler qeldi tabi bizm de ilk ders.. dersteki hocamz dayanamadı sınıftn cıktı baktı.. bir de ne qörelm sınıftaki kızlar koşarak sınıftan cıkıyo.. erkkler hocanın...
  3. bakalım chatte ne kadar iyisiniz :)

bakalım chatte ne kadar iyisiniz :)

http://www.acimasizgercekler.com/ Siteye giriyoruz ve aslı ya da merti seçiyoruz yüklenince başlıyoruz chete ama gerçek değil tabi sadece önceden hazırlanmış bir programla.ben denedim süperdi:D
  4. coğrafya sınavı

coğrafya sınavı

coğrafya sınavı coğrafya sınavı oyunu Lise 2. sınıftaydık.Coğrafta sınavımız vardı.Hoca hepimize örnek sorular vermişti.Yanımda da çok sevdiğim bir arkadaşım oturuyordu.Neyse ben deli gibi çalıştım sınava,bütün şehirleri ve özelliklerini yaladım yuttum.Sınav 2 grup olmuştu.Yanımdaki arkadaşım bi soruyu bilememişti,ben de ona kopya vercektim.Cevabı sınav kağıdıma yazdım ordan bakabilsin...

Sayfayı Paylaş