1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Coğrafyanız Ne Kadar İyi

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Evet meleklerim bakalım coğrafyanız ne kadar iyi Türkiyemizin illerinin ne kadarını biliyorsunuz? http://www.81ilimiz.com

Coğrafyanız Ne Kadar İyi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kağıt kadar ince ekran

kağıt kadar ince ekran

Teknoloji devi Sony, renkli görüntüyü oynatırken bir kağıt gibi eğilip bükülebilen, yere düşünce kırılmayan ekranı tanıttı. Kağıt kalınlığındaki yeni ekranın kalınlığı sadece 0,3 mm. Sony'nin web sayfasında da tanıttığı 2,5 inç (yaklaşık 5 cm) genişliğindeki yeni ekranın kalınlığı sadece 0,3 mm. Tanıtım filminde, renkli görüntüyü oynatırken bir kağıt gibi eğilip bükülebilen, yere...
  2. bakalım chatte ne kadar iyisiniz :)

bakalım chatte ne kadar iyisiniz :)

http://www.acimasizgercekler.com/ Siteye giriyoruz ve aslı ya da merti seçiyoruz yüklenince başlıyoruz chete ama gerçek değil tabi sadece önceden hazırlanmış bir programla.ben denedim süperdi:D
  3. Hayızın Süresi Ne Kadardır?

Hayızın Süresi Ne Kadardır?

hayızın süresi, nedir, ne kadardır, gusülden sonra gelen kan, gusül gerekir mi, ile ilgili bilgiler burada melekler Hayızın süresiyle ilgili olarak sizlere bilgiler vermek istiyoruz melekler; Hayızın sona ermesi için kesilmesi esastır 10 günden fazla olan adet günleri özür sayılır İki adet halinin arasında 15 gün geçmişse ondan sonra gelen kan hayız kanı olarak değerlendirilir...
  4. Raventi Ne Kadar Tanıyoruz?

Raventi Ne Kadar Tanıyoruz?

Ravent nedir Ravent neye iyi gelir Ravent nasıl bir bitkidir Ben cok seviyorum raventi.Yerken binbir surat olsamda yiyorum.Tadi cok eksi.Sizde tadin deneyin... Ravent Diğer İsimleri : Ravend-i Hindi, Ravendiyye, Işgın, Rheum, Rhubarb, Rhubarbe Botanik Bilgi : Karabuğdaygiller familyasındandır. Ravent 1-2 m boyunda çok yıllık oldukça güçlü bir bitki olup ilk 3 – 4 yıl çiçek açmaz ve...

Sayfayı Paylaş