çok abartıyolar yaa

o diyenlere kafanı takma canım..el işiyle mi evlilik yürütülüyor..kocanla mutlu oll gerisii boşş bence...

yok be güzelim öğrenmek zorunda değilsin düğmeni dikecek kadar bilgin olsun yeter...:eferin:çeyizimi annem yaptı hazırlardan da aldık al sana çeyiz ...yaparsın iş başa düşünce kasma kendini sen :)

El işi yetenek ve hobi meselesidir ki, başta hobidir aslında. Yani kişi isterse, yeteneği yoksada kendini bu konuda geliştirir. Elbette ki bilmek iyidir fakat sana yaptıkları baskı ''dantel bilmezsen, beceriksiz derler'' dedikleri olay annelerimizin zamanında kaldı :)

Günümüz de el işi bilmeyen o kadar çok kişi var ki. İsteyen heves eden zaten öğrenir. Hem dantellerin de modası kalktı ama çeyiz sandığında olmalı :)

Sen aldırma kimseye, istemiyorsan öğrenme, isteyen, zorlayan sana örsün :) Aksi halde hazır çok güzel çeyizler var ve parayla dantel ören insanlar var, onlara yaptırırsın:) Evlilik öncesi keyfine bak sen, bırak entel dantel işleri :D:D

ben biliyorumda ne oluyor:oppucuk:banada biliyorsun yapsana diyorlar amaaannn diyorum herşeyin hazırı var hem daha güzel ne ona göz nuru dökecem şuanki evlenenler sanki dantelmi kullanıyorlar herşey hazır artık:)
hem annem bana gereken herşeyi yapmış zaten şimdi önümüzdeki maçlara bakalım:D

sende hiç üzme kendini canım takılma bu boş işlere öğrenirsende öğrenmezsende kendine:)

Boşver tatlımm sıkma canını yalnız değilsin zamanında benimde çok üzerime geldiler hatta baskılar falanda oldu ama yok işte öğrenemedim.Ben şuna inanıyorum insanların türlü alanda farklı yetenekleri vardır benimde farklı yeteneklerim vardı ama elişi yeteneğim yoktu zorlada olmuyor yani bu işler:D
Bastırdım parayı yaptırdım danteli eee noldu sonra sandık bekliyor işte aman çeyizde olsunda hesabı..
İnsanın bahtı güzel olsun en başta eminim ki bana göre senin çok daha farklı yeteneklerin vardır...Takma o yüzden kafana:tik:

Geri