Çok acil cevap !!! Elim yandı ne iyi gelir

Y

Yanni<<<<

Forum Okuru
Çok acil cevap !!! Elim yandı ne iyi gelir
Çok acil cevap !!! Elim yandı ne iyi gelir yanık acısını ne alır

selam

Bana acil cevap verirseniz memnun olurum elim üstüme sıcak su döküldü Elim yandı ne iyi gelir Yanığın acısını ne alır hemen soğuk suyun altına tuttum ama şimdi fena halde sızlıyor üzerine buz koydum acısını biraz aldı ama daha sonra tekrar acıyor Ne yapabilirim ne tavsiye edersiniz Acil cevap verirseniz memnun olurum Teşekkürler

Merhaba tatlım

Çok geçmiş olsun . elin Yanar Yanmaz soğuk suya koyman Çok iyi olmuş acısını alacaktır ama daha sonra tekrar sızlayacak ve burası toplayacaktır. inşallah evinizdeki çiçekler arasında aloe vera vardır.

Aloe veranın yaprağının jelini çıkart bir kasede topla çıkarttınız jeli rondo da hemen karıştır ve buzluğa koy 15-20 dakika sonra al elinin yalan kısımlarına bu jeli sür . Hm elinin yalan kısmının acısını alacaktır hem de deriyi tamir edecek su toplamasına engelleyecektir oluşacak yarayı da iyileştirecektir umarım evinizde aloe vera vardır.

Eğer evinizde aloe vera yoksa patates mutlaka vardır 1 tane patatesi al iyice rendele onu da 5-10 dakika buzlukta soğut ve soğuttuktan sonra yanan kısma koy bu hem o bölgede yanık oluşmasını engelleyecek hem de acısını alacaktır.

Geri