Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

RefRa

Daimi Üye
Üye
Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum
Kızlar sizden bi yardım istiyorum. Ben yeni telefon aldım samsung galaxy ace. Az öncede pc de gördüm abim bi programa bakmış. Android telefon takip programı diye bişey :S Bunu telefona yüklediğinizde bütün mesajlar konuşmalar aklınıza gelebilicek herşey sizin hiç haberiniz olmadan karşıdakinin telefonuna gidiyo. Kamera kaydı bile yapıyo program. Tele farklı bi hat tak anında sms yada email ile gidiyo karşıdakinin telefonuna. Yani kısacası telefonda attığım adım bu program sayesinde anında abimin telefonuna ulaşıcak. Eminim ki bu programı abim yüklicek benim tele. Tabi şimdiye kadar yüklemediyse :(

Bu konuda bilgisi olan var mı yardım edin bana yaa. Böyle bi programın yüklendiğini nasıl anlayabilirim. Nasıl kurtulabilirim. Allah rızası için bilen varsa yardım etsin. :(

canım konu hakkında bilgim yok ama bana saçma geldi hiç duymadım böyle bişey keşke yardımcı olabilseydim

Selamlar Refka,

Yapılacak en mantıklı şey aldığın telefonu orijinal fabrika ayarlarına geri döndermen olacaktır. Menülerini bir araştır mutlak suretle içinde fabrika ayarlarına dön diye bir şeyin olması gerekiyor. Onu yapınca yüklenen herşey gider. Bu arada resimlerini ve özel dosyalarını lütfen içindeki karta yedeklemeyi unutma kolay gelsin.

var öyle bi takip programı refram abi telefonunu hiç aldımı sendenn almışsa yüklemiş olabilirrr sen en iyisi sadminin dediğini yapp

Evet yaa latitude diye bi program yüklemiş kaldıramıyorum da netten biraz bakiyim olmazsa sadmin abimin dediğin yaparım.

Çok teşekkürler hepinize

Benzer Diğer Konularımız !

Geri