çok acil yardım

antalya07

Yeni Üye
Üye
çok acil yardım
bizim sokakta bi oğlan oturuyor ben bu oğlanla konustum falan ama oğlan la biz bi ara daha konusuyoduk bana senı sevıyorum falan dedı sonra yalanmıs tam 6 ay gectıkten sonra tekrar konuşmaya başladık yeni seni seviyorum dedi bennde hıc bısey demedim çünkü güvenmıyodum teklıf ettı kabul etmedım güvensızlıkten dolayı ama onu ne zaman görsem kalbim duracak gibi oluyo ve konusamaz hale gelıyorum zaten hıc yüzyüze konusmadık sadece mesajlastık ne zman bizim evin önünden geçse saklanıyorum benı görmesin diye sizce asıkmıyım nolur yardım edin :(

canim bence asik degilsin bu sadece karsi cinsin sana ilgi duydugundan dolayi sen heyecanlaniyorsun ki buda cok normal. yasin kac bilmiyorum ama tahminen 16-17 yaslarindasindir. öyle degilmi :D
yüvenmedigin kisilerlede sakin öyle fazla muhattap olma inan o cocuk seni kullanmak icin seni seviyorum diyor. biz kadinlar bu söze karsi zaafimiz var malesef bunu birisi bize söyleyince yelkenler suya iner pembe gözlüyügümüzü takariz.
Bence aski, o heyecani evlenecegin kisiye sakla... o karsina ciktigi an hic hissetmedigin hisleri hissedeceksin ve bu tek kalp carpintisi ve konusamamak degil inan bana :D

evet 17 yaşındaym ama farklı duygular bilmiyorum görünce eriyip bitiyorum :D :D: :D: :D:DD:D

Benzer Diğer Konularımız !

Geri