cok agrım var..yardım...

hülyakur

Yeni Üye
Üye
cok agrım var..yardım...
bu ay adetım geciktı.6-7 gün sonunda adet oldum. Ama cok karnım agrıyoo.ne yapsam gecer. Şunu da sorayım... Adet geciktı hamile olma ihtimalm vardı şimdi deilim dimi hamile.

canim adet olduysan hamile degilsindir.. tabi öyle olupta adet olduysan o olabilir üstüne görme diye bisi var cünkü.. haa cok agrili ve cok kanamali oluyorsa belki tutunamamis ve düsümüste olabiliyor.. sen bi dr a görünürsen cok iyi olur canimm

anliyorum ozaman telesa gerek yok... egerki cok agrili ve cokk kanamali olmus olsaydi düsmüs olurdu. ama kanama cok degil normal sekilde ise korkmana gerek yok... hamile olma olasiligin ortadan kalkmis olmasi lazim büyük ihtimalle... ama yinede kan testi yada yinede evde bi test cubugu alip denemen senin icin daha iyi olacaktir...

usutmus soguk almis olabilirsin canim. Benimde adet gunlerim sancili gecer .Birde az az gelir. Cok kotu bi durum anliyorum seni agri kesici ilac al bol bol sicak bisiler ic ve ustunu kalin giy. Allah sifa versin cnm

sağol canm. Ağrı kesici içmeye korkuyorum sıcak şu koyuyorum karnıma.yeni evliyim de hemen hamile olmak istemiyorum az tadını çıkartım evliliğin :)

hmm hayirli olsun ozaman.. evet önce bi ikili olmaya alismak en iyisi.. ücüncüye hazir olunca insallah sizi bekletmeden gelir..

Geri