Çok amaçlı dekoratif ürünlerle hayatınızı kolaylaştırın

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Çok amaçlı dekoratif ürünlerle hayatınızı kolaylaştırın
Ev dekorasyonunda birçok kişinin yeteneği olsa da kimi zaman dekor objesi tercihi bilinçli yapılması gerekmektedir. Ev dekorunda tamamlayıcı ögeler her sene farklılaşarak karşımıza çıkarak işlerimizi daha pratik bir konuma sokabilmektedir. Kişilerin ev düzeni ya da yeterli alan bulamaması durumuna çözüm olabilecek pek çok farklı seçenek mevcutlaştırılmaktadır. Oturma odalarımızdan banyolarımıza; duvarlarımızdan ofis ya da çalışma odası dekorlarımıza kadar her türlü çok amaçlı objeyi yaşam alanlarımıza dahil edebilmekteyiz. Bugünkü yazımda sizlerle ev dekorunuzda gerçekleştirebileceğiniz pek çok çeşitli toparlayıcı konumdaki objelerden ve nerelerde kullanabileceğimizden bahsetmek istiyorum. Resim galerime eklemiş bulunduğum görsellerle kimi zaman şık kimi zamansa düzen gerektiren alanları ev ortamında nasıl yakalayabilirsiniz gerçeğini size aksettirmeye çalışacağım.
3.jpg

Kitaplarımız ve biblolarımız ev ortamlarında şıklığa davetiye çıkaran ayrıntılar arasındadır. Üstteki resimde gördüğünüz ferforje tipi raf görünümleri aradığınız başkalığı size gösterebilmektedir. Az biraz kitap- dergi ya da ortama uyum sağlayabilecek küçük objeler ile renkli bir duvar dekoru gerçekleştirmek istiyorsanız bu tarz bir seçimde bulunabilirsiniz.

092_detay-1024x804.jpeg

Hijyeni ön plana aldığımız banyo alanlarında da duvara monte bir dolap fena olmaz değil mi? Hele bir de evimizde çocuklarımız varsa ve etrafı karıştırmaya meraklı olduğumuz dönemlerdeysek o zaman bu tarz bir seçime karşı koymamız mümkün olmayacaktır. Kilitli asansörlü kapak yapısıyla resimde gördüğünüz bir banyo dolabına siz de sahip olabilirsiniz.

50457-dekoratif-ayakli-ahsap-siyah-kasa-6-1400x1454.jpg

Doğal görünümlü eşyalar arasında yer alan resimdeki kasa görünümlü masa işlevini üstlenen obje de beğenilenler arasındadır. İster ofislerde ister salonlarınızda hem dekoratif küçük kitaplık ister sehpa işlevini üstlenebilecek bu ürünle evinizde harikalar yaratabileceksiniz. Rengini farklı tercih ederek ortam havasını istediğiniz şekilde yumuşatabilme fırsatını da yakalayabilirsiniz.
19765173_1929326490644866_6382283159467196416_n.jpg
c54646cb-9edc-4165-8ded-be3110ad5938.jpg

İlginç dizaynı ile farklı bir görünümde estetik bir dekoratif objeyi ofis ya da ev dekorunuzda görebilmek istiyorsanız üstteki modele bayılacaksınız. Hem farklı görünümlü kulp tasarımı ister değişik çekmeceli bölümleriyle sizlerin beğeninizi kazanabilecek ayaklı çekmece tasarımını ofisinize gönül rahatlığıyla yerleştirebilirsiniz. Değişim zamanı için neye ihtiyacınız varsa farkı ev dekor çeşitliliğine göre ortamda hissettirmeye hazır mısınız?
 
Üst