Çok amaçlı kullanacağınız el örgüsü sepet modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Çok amaçlı kullanacağınız el örgüsü sepet modelleri
el örgüsü sepet modelleri, örgü sepet modelleri, tığ işi sepet modelleri, örgüden yapılan sepet modelleri

Çok amaçlı bir şekil de kullanabileceğiniz el örgüsü sepet modelleri, örgüden anlayan hanımların gözdesi olmaya devam ediyor. Yaratıcılığını konuşturan marifetli hanımların ellerinden çıkan örgü sepet modellerini sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.

Derya Baykal dantel örgüden sepet modelleri için tıklayınız

Eskiden beri örgü modelleri arasın da modası geçmeyen örgü sepet modellerini farklı amaçlar için kulllanabiliyorsunuz.

Dilerseniz ekmek sepeti olarak yemek masasına şık bir şekil de sunum yapabilirsiniz. Bunun yanın da örgü işi ile uğraşıyorsanız örgü iplerinizi koymaya yarayan sepet olarak da tercih edebilirsiniz.


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg


Kızınızın odasına bu örgü sepetler onun şirin ve küçük tokalarını koymak için çok kullanışlı olacaktır. Ayrıca odasına da güzel bir aksesuar kazandırarak dekorasyona etki edecektir.

Bölmeli örgü sepet modellerini ise takılarınız, tokalarınız, yada makyaj ürünleriniz için rahat bir şekil de kullanabilirsiniz.

Genellikle penye ipten yapılan örgü sepet modelleri tığ işinden de yapılan örnekler ile göz dolduruyor.

Eğer bu tür örgü işlerini seviyorsanız ve boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyorsanız sizlere penye ipten yapılan yuvarlak sepet modelinin videolu açıklamalı yapılışını paylaşıyoruz. Ayrıca bu video için renkli dekora teşekkür ederiz.


 

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Modellerin çoğu çok güzel ama çilekli tasarıma bayıldım çok şirin görünüyor. Örgüyle pek aram yok ama çilek detaylı sepet için her an örgü örmeye başlayabilirim . Bu sepetlerle dekoratif şıklık yaratılabilir, bir çok ürün bu sepetlerde muhafaza edilebilir.
 
Üst