Çok basit çikolatalı pasta tarifi arıyorum kızlar

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru

Selam arkadaşlarım hemen hemen bütün kadınlar gibi ben de çikolata, ve çitolatadan yapılmış bütün ürünlere bayılıyorum. Artık para durumları pek müsait olmyuor güzel bir pastanede pasta almak için yüz tl üzerinde para vermek gerekiyor. Artık biraz değil hepten küçülmelerdeyiz. Evimde yapayım istiyorum. Çok kaliteli yerler pahallı e kimse benden daha kaliteli yapamaz hem ucuza mal ederim diye düşünüyorum.

Evimde böyle basit hazırlaması kolay çikolatalı yaş pasta yapmak istiyorum yapan güzel olduğunu düşünen hamarat ev hanımlarından bir tarif alabilir miyim lütfen ?
kakaolu-yas-pasta-tarifi-nq7wi3c0enr1oajgncdwt4yzo7d97csh2l1bmb10y8.jpg

Vallahi kadınların tamamı gibi demişsiniz ya benim evde bayılarak yiyor kızım. Ama oğullarıma gelince bir de eşime pek sevmiyorlar hatta yüz yıl kalsa bana çikolatalı pasta yap demiyorlar. Erkekler neden çikolata sevmez bir türlü anlamış değilim. Eski üyelerimizden birisinin pastası gerçekten çok hoşuma gitti ve deneyerek bende bu pastayı yaptım sevgili arkadaşım.

Aha bi çikolata seven daha tabiki hayatım çok basit pasta tarifleri konumuz var hemen aşağıda istifade et

Son düzenleme:
Geri