1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

çok beğeneceksiniz

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

[​IMG] __________________

Sana kırgın değilim.
    çünkü sen zaten yokmuşsun.
    Asıl kızılacak kişi benim.
    Küçücük bir toz tanesini mücevher sanmışım.
    bir aşk yaratmış tek başına yaşamışım
    Sen zaten yokmuşsun ki.. senin neyine yanayım

2. LaDYDuRu

LaDYDuRu Forum Okuru

Ce: çok beğeneceksiniz
    güzel sözmüş senin yazdıgın belli cizginin altında kalmış yüregine saglık

çok beğeneceksiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutlaka okuyun  çok beğeneceğinizden eminim

mutlaka okuyun çok beğeneceğinizden eminim

Eskiden göremediğim yerlerdeydin, şimdiyse gördüğüm yerlerde bile yoksun. Acaba bakmayı mı beceremiyorum? Bakıp da göremediğim senden başka şeyler de var mı? Tıpkı ay gibi. Tıpkı güneş gibi... Gece olunca güneşi göremeyiz ya, gündüz olunca da ay görünmez olur. Sanmayın ki yok oluyorlar. Oradalar, tıpkı olması gereken yerdeler... Hani bir kütüphaneye gidersiniz. Aklınızda bir kitap...
  2. Msn Nickleri.. çok beğeneceksiniz...,!!!!

Msn Nickleri.. çok beğeneceksiniz...,!!!!

beNi baKmaK iLe anLayamazSIn ya DokuN yaDa koNuş ... SenSizLiğin daLgaSına inaT 1 DamLa gözyAşı dökmediM Herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin bunuda öğren sevdiğin kadar sevilirsin Eline almış bir çiçek sevecek sevmeyecek ah koca sersem çiçek bunu nerden bilecek hєpiмiz aγηıγкєη вєη FaякLıγdıм!!!!$!мdi hєякєz Faяк pє$iηdє!!!вєη aγηıγıм!!вuda вєηiм Faякıм! Baki olsa da ayrılık aŞk...
  3. Bu avatarları çok beğeneceksiniz

Bu avatarları çok beğeneceksiniz

Yaa bunlar çok güzel ama yaa:)Eminim sizde benim gibi çok beğenecksiniz ve ehemn avatırınıza ekleyeceksiniz:)
  4. Bu pofidik koltuğu çok beğeneceksiniz

Bu pofidik koltuğu çok beğeneceksiniz

Yumuşak koltuk modeli Kürklü koltuklar Özellikle çocuk odalarına çok yakışacak olan bu yumuşak tekli koltuk üzerinde oturmak çok keyifli olsa gerek. Yumuşaklığı ile insanı rahatlatır ve yorgunluğunu alır. Salon dekorasyonunda berjer koltuk olarak da kullanılabilir.

Sayfayı Paylaş