Çok Bunaldım Artık

maalesef çok zor be reframm hadi bir iki olsa neyse ama her akşam beni takip ediyolarmış gibi arkamdan gelmelerine uyuz değil deli oluyorum yaaa:sinirli: yaa aslında doğru sölüyosun refra bu dediğin olabilir yaa

Evet canım çünkü 1 defa yalan söylersin 2 defa söylersin uzar gider. Doğruyu tatlı dille anlatırsan hem onları kırmazsın hemde kesin çözüm olur. Ne demiş atalarımız 'Yalancının mumu yatsıya kadar yanar' :) o yüzden hiç gerek yok bence. Benim düşüncem bu ama tabi karar senin :):kiss:

ay asicigim cok üzüldüm durumuna. benim fikrim kibarca kov bukadar basit onlarda anlayis yoksa sende müsait bir dille söyle bence üzülmene ne gerek var canim. görgüsüzler

öncelikle herkese selamlar..asimelek durumuna üzüldüm ama bir yandan da güzel aslında,eşim işte olduğu için sürekli ben de kapımı çalan olsa diye ümit ediyorum.ama seni gerçekten bunaltmışlar,hadi bir iki yardımcı olursun ama daima zor tabi.sana bir öneride ben vermek istedim,''faturayı ödemedik kapandı,eşimde açtırmıyor zaten kızıyordu nette vakit geçirmeme'' diyebilirsin.umarım işe yarar:)

sabredin

sabır gerek arkadaşlar.....allah sevdiği kullarına ağır imtihanlar veriyor...ne denli bunalırsak bunalalım ,okadar yakındır felah.....kar anlığın en şiddetli anında şafak atar güneş doğar çünkü...anlamayan eşlerede,,,başı gözü ve yüreği yoran ailelerede sabredinki,,cennete gitmeye bir sebep olsun.....selam ve dua ile

Geri