çok çaresizim bi akıl verin lütfennn!!!

Canim nicin yanlis yapmis olasin ki,arkadasinin onunla bir iliskisi yokki,ne eski sevgilisi nede eski kocasi yani,bu kadar kafana takma,istersen soyle istersen soyleme sen bilirsinde,bunda yanlis bir durum yok,mutlu ol.

haklısın aslında canım.arkadaşımın onunla hiçbir ilşkisi olmadı.umut verecek bişey de olmadı aralarında ama benimki büyük bi takıntı haline geldi.sizlerle paylaşmak istedim.

madem senin arkadaşının o çocuğa karşı ilgisi kalmamış o zaman onu o kadar hatta belki de hiç etkilemez, etkileyeceğini sanmıyorum. O yüzden söle bence derim...

Canım kendini üzme.zaten o çocukla kız arkadaşın arasında bir şey olmamış..kendini o kıza suçlu hissetme..
kızada güzellikle dersin .. hiç kendini üzme canımcım mutlu olmanın keyfini çıkart valla.sevmek sevilmek güzeldir. mutluluklar canım

cnm bnm en ii si arkdaşnasöylemen.bişey olmz korkmana gerek yok.arkdşnın artk ilgisi olmadgını söyldin bi problem olmz.arkdşna söylemzsen için içini yer.en iisi arkdaşnla konuş kurtul.

çok teşekkür ederim arkadaşlar.beni rahatlattınız biraz.damlacım söylediğin gibi içim içimi yiyor.bi yandan konuşmayı çok istiyorum,bi yandanda konuşursak arkadaşlığını bitirecek diye korkuyorum.çok sıkıntılıyım yaaa...:shootout:

Aman Tatlim seninde Dert ettigin seye bak :D:D:D
(keske her dert böyle olsa)

Kirk yilda bir görüstügün "arkadasin" icin bence buadar strese sokma kendini.

Kaldiki madem bukadar dert edecektin, ne diye kalbini actin o cocuga?
Sonucta arkinin ona ilgisi oldugunu, ve senin bu durumda baya bi stres yasayacagini biliyordun.
Asktir bu, insanin elinde olmaz deme lütfen :):)
Elbettei elimizde olan birsey :tik:

Ama dedigim gibi, büyütecek birsey yok.

Madem seviyor, seviliyorsun Sorun yok demektir :)

Size Mutluluklar :)

haklısın hercai..bazen kendime çok kızıyorum niye kalbimi açtim diye...ama düşündüğünüz gibi bişey değil 3 yıl uğraştı beni ikna etmek için...ben de kendimi engelleyemedim artık..

bence söyle ve bunda okadar ka kötü bir durum yok çünkü arkadaasşın karşılıksız sevıyormus. Ve aralarında bırsey olmamıs ama eğer bır bırlıktelıklerı olmusa olsaydı hoş olmazdı.. Ben arkadasının bu durumu anlayışla karsılıcanı düşünüyorum canım mutluluklarr....

Bir ilişkileri olmamış. Arkadaşının beğenisi karşılıksız kalmış o kadar. Yani senin suçluluk hissedeceğin bir durum yok.
Aranızda gerçek bir arkadaşlık bağı olsaydı sürekli görüşüyor olurdunuz zaten.
Bence anlat her şeyi.
Muhtemelen kızacaktır, üzülecektir, seni suçlayacaktır falan ama ayda yılda bir mesajlaştığın birini kaybetsen ne olur, kaybetmesen ne olur.
Kaybedeceğin te şey ayda yılda bir gönderdiği mesajı olur o kadar.
Hatta bundan sonra hiç görüşme bile derim. En sağlıklısı.
Mutluluklar........

Geri