çok çaresizimmm:(

megara

Yeni Üye
Üye
çok çaresizimmm:(
Arkadaşlar benim 2yıllık güzel giden bir ilişkim var.aynı üniversitede aynı sınıftayız.fakat sevgilim diğer dönemde girdiği sınav ile polonyaya gitmeye hak kazandı.benim fikrimi sordu ben onun geleceği diye düşünerek engel olmak istemedim ve onayladım.ama gelin görün ki içim içimi kemiriyor...gideceği şehri biraz araştırdım benim açımdan pek iç açıcı değil anlayacağınız.ona çok güveniyorum fakat beraber gideceği arkadaşı tam bir kız hastası ne yapacağımı bilemiyorum.sizce gitmesine engel olmalı mıyım ya da sevgilim ben orada aldatır mı

canımm ya üzülme aldatıcak olan her şekilde aldatır sevgisinden eminsen yanlış yapmaz o arkadaşına da uymaz tabi ki gitmezse daha iyi olur ama önemli diyosun sevginiz bunu da aşar bence

sen cok doğru bır karar vermıssın eger yapacak olsa ınan erkekler heryerde yapar fazla kafana takma unutmakı her koyun kendı baçagından asılır arkadaşlarının kız hastası olması önemlı degıl zaten burdaykende bu arkadaşlarıyla bırlık de olmuyormuydu canım bu dusuncenıde ona yansıtma derım....

Uzaklıklar küçük sevgileri azaltır , büyük sevgileri yüceltir! tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yücelttiği gibi gibi..

Boşuna dememişler eğerki sewiyorsa fizanda olsa öyle bir hataya düşmez!
sewmiyor kişiliği zayıfsa dibindede olsa yapacakbişey yok yapacağını yapar zaten ruhun bile duymaz..
Ben olsaydım senin yerine gönül rahatlığı ile gönderirdim madem ki benimle ..

Zaten benim o ...

canım sen sevdiğine güveniyorsan ve aranızda gercek aşk varsa senden başkasını asla görmez canım benim....içinde seni aldatma gibi birşey varsa yanında yada uzagında her türlü bunu yapar gönlün rahat olsun canım....
herşey gönlünce olsun canım benim...

Tatlım aldatmak istese yanında da aldatır değil mi?Sıkma bence kendini güveniyorsan arkadaşını boşver herkes kendinden sorumlu..

Geri