çok çok değişik sözler !! (:

• Konbuyu başlatan * MuCiZé *
  • Başlangıç tarihi
Sevmek..
Özlediğinde üşümekmiş..
Sol yanında bir ateşin içten içe yanmasıymış...
Canından can giderken, elinden birşey gelmeden sessizce izlemekmiş sevmek...
Sevmek tüm güzelliklerin onun olması için sessizce YARADANA yalvarmakmış...

‎"Sevmek bu kadar güzelse, Kim bilir sevmeyi yaratan ne kadar güzeldir..."

Elinde ne varsa hayata dair,ötesi hiçbir şey ya da vesaire..Hani demiş ya şair?

“Mutluluğu sende bulan senindir,ötesi misafir…”

Ey rüzgar! Hatırlıyor musun,bir keresinde yemenimin rengini merak ettindi?Senin estiğin yerdir diyerek düştümdü bu okyanus kıyısına.Oysa sen eserken ben dindimdi.Bu yüzden en kalınası zamanında dönüp vazgeçiyorum kumsalın ışığından.Çünkü cok usandım kendi aşkımda değil başkalarının aşkında sınanmaktan.

Senİ BeklİyorumSenİ Beklİyorum Sevgİlİm‏.. Saatler GeÇmİyor Bİr TÜrlÜHava SoĞuk DeĞİlYaĞmurda YaĞmiyor ama Ben Yİnede ÜŞÜdÜm BuradaSenİ BeklİyorumGece Oldu BİleÖrtÜnmek İstedİm Yoktu BİrŞey YanimdaKaranliĞin Isitmasini BekledİmSenİ Beklerken ÜŞÜdÜm BuradaSenİ Beklİyorum HalaGÜneŞ Yenİ DoĞuyorIsitir Dedİm İÇİmİGÜneŞlİ Bİr Havada Bİle ÜŞÜdÜm BuradaSevgİlİm Gel ArtikYetmİyor Bana Bu SicaklikKanim Donmak ÜzereBekledİĞİm Şu AndaBenİ Sen Isitirsin Ancak ALINTIbu benim suanki halimi cok anlatiyor, bitanem seni bekliyorum... biliyorum gelmiyceksin cünkü biz henüz sabah ayrildik....kim bilir ne zaman kavusacagiz.... bu yil kesin deyil... umudum yok... ama ben seni bekliyorum bitanem cünkü ben seni coook seviyorum

Geri