1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

çok değişik çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

değişik çantalar forelli çanta forelli ayakkabı ayakkabı fiyatları [​IMG] [​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten degişikler hatta bazıları komik :) tesekkürler cnm farklı tarzlardan hoşlananlar için süper

çok değişik çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çiçekli Prizler Çok Değişik

Çiçekli Prizler Çok Değişik

değişik prizler Bu prizler neler yapıyorlar yaaa dedirtecek cinsten. Değişik geldi bana. Çiçekli,üzümlü,kitaplı.. :D Daha kim bilir nele çıkar melişlerim :D
  2. çok çok değişik sözler !!  (:

çok çok değişik sözler !! (:

değişik sözler körkütük yaşar bazı insanlar aşkı sen kör o kütük makyajı akıyor farkının herkesleşiyorsun değişik sözler facebook külkedisi ne yapsın kendisini ancak ayak numarasından tanıyabilen bir salağı meleklerim hayata,aşka,mutluluğa,yalnızlığa,dostluğa dair okuyup beğendiğimiz -kısa ve öz- sözleri bu başlık altında toplayalım istiyorum... okuduğumuz kitaplardan alıntılar,kısa...
  3. Marjinal misiniz?Hem de bu kadar!!!(Çok çok değişik çantalar)

Marjinal misiniz?Hem de bu kadar!!!(Çok çok değişik çantalar)

Marjinalim ,değişiğim,bende olan hiçkimsede olmamalı ve olamaz , her zaman en değişik ben olmalıyım mı diyorsunuz?Marjinallik,ve değişiklik adına herşeyi yapıyor musunuz meleklerim?E bakın bakalım bu çantaları taşıyacak ve kullanacak kadar marjinal misiniz?
  4. Çok değişik duvar saatleri

Çok değişik duvar saatleri

değişik duvar saatleri duvar saat şekilleri saati şekilleri Duvarlarımızda saatleri hem işlevi hem de de dekoratif özelliği için kullanırız. Yani örneğin duvarda saat bulunsun da saatten haberimiz olsun diye odamızın dekoruna uymayan bir saati asmayız. Ancak sizler için seçtiğim bu saatlerden en az birini beğeneceğinize eminim.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş