1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Çok değişik hint gelinlik modellerini gördünüzmü ?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Her genç kızının hayali gelinlik giymektir. Türk toplumunda gelinlik renk olarak genelde beyaz olarak tercih edilir. Bunun nedeni temizliği ve saflığı simgelemesidir. Farklı kültürlerin çoğunda da beyaz gelinlik tercih edilir. Fakat hint kültüründeki gelinlikler alışılmışın dışında çok cafcaflı renklere hakim . Hint gelinliklerine şöyle bir baktığımızda boncuk ve taş işlemeler, birden fazla renkler kullanılmış. Ayrıca göbek ve gögüs dekoltesi hint gelinlik modellerinde sıkça kullanılmış. Sizler tercih edermisiniz bilmem ama ben şahsen bunu tasarımları düğünümde giymem. Ama kına gecesin de giyebilirim . Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz. Sizler düğününüzde hint gelinliği giymek istiyorsanız ve farklı tasarımlar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için en yeni en şık hint gelinlik modellerini paylaşıyoruz. Ayrıca hint gelinlikleri ile ilgili aşağıdaki linkimizide inceleyebilirsiniz..
    Hint Gelinlik Modelleri İle Farklılığı Yakalayın

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Ağustos 2017
  2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    Beyazın dışında bir gelinlik giymek gerekirse hiç bir rengine bakmadan bence direkt hint gelinliklerine bakılmalı. Bunlar ne kadar güzeller ya böyle. Sizde Hint Gelini olabirsiniz meleklerim. Gelinlikleri vermemizin yanı sıra makyajlarınada dikkat edin lütfen. Hasta olacaksınız :) Hele bir kınalı el resmi var kiiiiii of of of ::D:D :eek:rkide::eek:rkide:
    2012 Hint Gelinlik Modelleri

[/QUOTE]
    işte buna bayıldım ..rengi beyaz gelinlik rengine de benziyor ..zaten ben bu hintlilerin kınalarına ,kıyafet ve makyajlarına hastayım ama bunları gösteren biraz da hint kadınları ..yüzlerinin güzelliği ,yüz hatlarının belirginliği makyajı çok daha bambaşka bir hale getiriyor ..bir ay önce ben de elime hint kınası yaptırmıştım bir hafta sonra geçti ama çok hoşuma gidiyor el kınaları ..eskiden hbb diye bir kanal vardı orda sürekli hint filmleri çıkardı ,biz komedi filmi niyetine izlerdik ,çok komik ve saçma olurlardı ama kıyafetlere makyajlara bayılırdım yaaaww :ehi:

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113
    bence bu kıyafetler kına ve nişanda giyilebilir ama düğünde olmaz :seker: düğünde beyaz gelinlik tercih edilmeli bence:seker: bu kızlar çok güzel ama o hızmaları aşırı kaçmışş :seker: makyajlarına ve o kınalarına bayılıyorum ama :D:D

en güzel gelinlik beyaz gelinlik :seker:

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aysu

Arkadaşlar bu gelinlik modelleri nerede satılıyor?Mağazanın adresini alabilir miyim?ilk resimdeki elbiseyi kesinlikle alıp kına gecemde giyeceğim.

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113
    nerede satılıyor bilmiyorum ama diktirebilirsin şekerim :D:D

6. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    198
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    hint gelinlerine hayranım çok güzeller, makyajı ,takıları elbisesi bayıldım, ilerde evlenirsem kına elbisem böyle olsun istiyorum :D:D

7. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.405
    Ödül Puanları:
    113
    Hint gelinlik modelleri ile ilgili konumuz yeni görsellerle güncellenmiştir.

Çok değişik hint gelinlik modellerini gördünüzmü ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hint gelinlik modelleri

Hint gelinlik modelleri

hint gelinlik modelleri hint gelinlik gelinliği gelinligi bindallı modelleri Sıradışı bir gelinlik giymek isteyen meleklerimiz için son derece renkli Hintli Gelinlerin giydiği kıyafetlerden örnekler sunmak istiyorum. Bu arada bu kıyafetlere hangi makyaj nasıl uygulanmış onuda görebilirsiniz. :tavik: Hint gelinlik modelleri
  2. Değişik gelinlik modelleri

Değişik gelinlik modelleri

Değişik gelinlik Modelleri En son çıkan Gelinlik modelleri Merhaba değerli hanımlar, Sizler için oluşturduğumuz galerideki resimlere göz attığınızda gözleriniz kamaşacak bu kadar fazla gelinliğin olduğu resim galerisi kategorimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Bu yukarıdaki resim bu galeride bulunan gelinlik modellerinden sadece bir tanesi. Tamamı için aşağıdaki gelinlik...
  3. Sıradışı hint gelinlik modelleri

Sıradışı hint gelinlik modelleri

hint gelinlik modelleri kahramanmaraş gelinlik modelleri sıradışı hint bindallı Oldum olası hayran kalmışımdır uzak doğunun mistik havasına. Şimdi sevgili meleklerim sizlerle Hint’li kadınların evlilik törenleri için giydiği birbirinden ilginç mi ilginç gelinlik modellerini sunuyorum.
  4. Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli

Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli

değişik elişleri değişik elişi modelleri el işleri modelleri elişleri Değişik eldiven modellerinden hoşlanan bayanlar için son derece farklı ve bir o kadar şık elişi motifli eldiven modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum. Yapılışı:5 zincir çekilip kapatılır.Sık iğne başlanır.İlk 4 sıra her zincire çift batarak yuvarlak motif oluşturulmaya başlanır.İplikle tek batarak devam...
  5. Hintli kızların Hint Gelinlik Modelleri

Hintli kızların Hint Gelinlik Modelleri

2012 Hint Gelinlik Modelleri hint gelinlik modelleri, 2012, modeli, trendleri, modası burada arkadaşlar Alışılagelmişin dışında bir gelin olmak isteyenlere ya da Hint tarzını sevenlere, sıradışı bir gelinlik alternatifi sunuyor ve 2012'in Hint gelinlik modellerini, sizlerle bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş