Etiketler:
  1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.419
    Ödül Puanları:
    113

Çok Değişik Şark Köşesi Modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

şark köşesi modelleri
    değişik şark köşesi takımları

Şark doğu demektir.Şark köşesi adından da anlaşıldığı gibi doğunun otantik çizgileri düşünülerek tasarlanmış oturma grubu tarzı modellerdir.Günümüzde otantik mekanların yanı sıra,bu esinti evlerimizede yansıdı.Şark köşesiyle döşenmiş evler bana çok sıcak geliryor.Tabi bu bu zevk kişiden kişiye değişebilir.Benim gibi modern çizgelere hakim olan bir evde yaşayan biri için resmen göz yorucu.Eğer sizde evinizi ,işlettiğiniz mekanınızı şark köşesiyle döşemek isterseniz sizler için seçtiğimiz modellere göz atmanızı tavsiye ederiz.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    975
    Ödül Puanları:
    163
    ayyy çok güzelmiş bunlar bayıldım valla 2-7-10. resimler tam benlik şu kiradan kurtulup ev alabilirsem bi odamı böyle yapamyı düşünüyorum.

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vallahi harikaymışlar ya bunlardan evinin köşesine yapacaksın ama kapalı tutacaksın. Özel günlerde oturup hanek yapacaksın :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.419
    Ödül Puanları:
    113
    Asenasule umarım en kısa zamanda ev dileğin gerçekleşir. :)Seninde böyle güzel şark köşen olur bizde şark köşende kahve içmeye geliriz:D:D

Sevgili misafir keşke hanek ne demek anlamınıda yazsaydınız :D:D

5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    975
    Ödül Puanları:
    163
    ayy inşallah valla beklerim ya semaverde güzel bi çay demlerim size börekler açarım hahaha

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.419
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah canım neden olmasın dünya küçük:)

Asena_Sule bunu beğendi.
Çok Değişik Şark Köşesi Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değişik ve çok hoş bir kazak modeli

Değişik ve çok hoş bir kazak modeli

değişik kazak modelleri değişik yaka modelleri süveter Ön ve arkaya lila renk ile 66 ilmekle başlayın.2 düz 2 ters 38 cm lastik örün.Üzerine pembe rengi geçerek 5 sıra ajur örün.Kolu 3-2-1 kesin.Ön ortasına gidiş ve dönüş sırasında 9 ilmek eksilterek pencere açın.Önün diğer tarafını da aynı şekilde örün.Her iki tarafta 9'ar ilmek eksilterek 8 sıra örün.Yarım daire şeklinde...
  2. Çok değişik patik modelleri

Çok değişik patik modelleri

değişik patik modelleri farklı patik modelleri değişik örnekleri degişik örnekleri degişik Ben evde patik giymeyi çok seviyorum renk renk ve model model patiklerim var.Ama bu patik modelleri beni inanılmaz cezbetti diyebilirim herberi ayrı güzel modelleri gördüğünüzde eminim sizlerde bana hak vereceksiniz böyle farklı patikleri ben çok seviyorum tek üzüldüğüm nokta örgü işi bilmeyişim ama...
  3. Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli

Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli

değişik elişleri değişik elişi modelleri el işleri modelleri elişleri Değişik eldiven modellerinden hoşlanan bayanlar için son derece farklı ve bir o kadar şık elişi motifli eldiven modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum. Yapılışı:5 zincir çekilip kapatılır.Sık iğne başlanır.İlk 4 sıra her zincire çift batarak yuvarlak motif oluşturulmaya başlanır.İplikle tek batarak devam...
  4. Şark Köşesi Modelleri, Minderleri, Malzemeleri

Şark Köşesi Modelleri, Minderleri, Malzemeleri

şark köşesi modelleri şark köşesi malzemeleri modelleri ve fiyatları şark köşesi modelleri, minderler, fiyatları, örnekleri, resimleri, minderleri, takımları hakkında bilgiler Şark köşesi, adındanda anlaşılacağı üzere doğuya has bir diyazndır aslında. Bu dizaynlarda sert minderler ve ağaçtan yapılma materyallerin kullanılmasının yanı sıra şimdilerde profilden de yapıldıkları görünmekte...
  5. Evimde şark köşesi olsun diyen melekler içeri buyrun

Evimde şark köşesi olsun diyen melekler içeri buyrun

Şark köşesi örnekleri Şark köşesi dekorasyonu Evinizde şark köşesi olsun evinde otantik bir hava essin diye düşünüyorsanız sizin için şark köşesi dekroasyon örnekleri derledim meleklerim. Şark köşesi modelleri özlem duyan meleklere gelsin.

Sayfayı Paylaş