F

Feros17

Forum Okuru
Kızlar merhaba. Geçen ay ilişkiden hemen sonra adet oldum ve 3-4 gun sürdü. Adetten 14 gün sonra çok az kahverengi lekelenme yaşadım.adet olduktan sonra ilişki yaşamadım ama bu ay adet donemim 3-4 gundur geçiyor. Sizce hala hamilelik riski var mıdır? :(

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Daha önce şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu olmaz. Adet gecikmesi sadece gebelikten kaynaklı olmaz, bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapmanızı öneriyorum.

Beni affet kaybetmek için çok erken sevmek için çok geç....!!! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Cok mu erken :( bilemedim Cok mu erken :( bilemedim
Arkadaslar bende polikistik over var.4 aydir glifor kullaniyorum.en son 1 martta adet oldum.5 gun sabah 1 aksam 1 klomen kullandim.12 martta doktor iliski onerdi 13 unde catlatma ignesi yaptirdim gobekten saat 16:00 veya 16:15 falandi yumurtam...
Bebek Bekleyen Anneler Forumu 0
Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözü ve açıklaması Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözü ve açıklaması
Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Açıklaması Daha önce hiç duydunuz mu bilmiyorum ama ben yeni duydum Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur atasözünü... Ve merakta ettim tabi...
Faydalı Bilgiler 0
Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı
Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı nedir acaba? Arkadaşlar Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamıni rica ediyorum sizden
Soru-Cevap 1
Yeliz Şar Ece Erken ve Davut Güloğlu çiftine çok içerledi Yeliz Şar Ece Erken ve Davut Güloğlu çiftine çok içerledi
davut güloğlu yeliz şar yeliz şar davut güloğlu ece erken ece erken twitter yeliz şar, davut güloğlu, ece erken, haberleri burada arkadaşlar Eski...
Magazin 1
Beni affet kaybetmek için çok erken sevmek için çok geç....!!! Beni affet kaybetmek için çok erken sevmek için çok geç....!!!
...
Aşk Şiirleri 1