Çok Güzel Kanaviçe Modelleri

Çok Güzel Kanaviçe Modelleri
Hmm anladım ben elinizde örnek vardır diye düşünmüştüm . Bu görseldeki nevresim takımı çift kişilik değilmi ? Gerçi iki yastık göründüğüne göre çift kişilik . Elinizde seccade takımı örneği varmı peki ? Varsa modelini görmek için resim yükleyebilir misiniz?
Sayfaya attım iki takım örneği. Bakabilirsiniz :)

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Emeğinize sağlık çok güzel el emeği göz nuru işler bayıldım bol bereketli kazançlar sizin olsun bizde buna vesile olabilirsek ne mutlu bize;)

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba nakışsever. Size faydası olması açısın dan hesabınız da paylaştığınız görselleri burdan da paylaşmanızı öneriyorum . Emeğinize sağlık, kolay gelsin.

Çok Komik Kedi Resimleri En Güzelleri :) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
2016 Cardin Mobilya kanepe modelleri 2016 Cardin Mobilya kanepe modelleri
Salon ya da oturma odalarınıza kanepe almayı mı düşünüyorsunuz? O zaman bu sene birçok kaliteli marka arasında sivrilip kendini kanıtlamayı başarmış Cardin Mobilya mağaza ziyaretinde bulunmaya ne dersiniz? Cardin Mobilya zengin görünümlü...
Tatlı Evim 0
Sesi Çok Güzel Yarışmacısı Mutlu Kaya Kimdir ? Sesi Çok Güzel Yarışmacısı Mutlu Kaya Kimdir ?
51294 Mutlu Kaya bir ilköğretim okulunun çay ocağında çalışıyordu. Üniversiteyi kazanmasına rağmen maddi olanaklar yüzünden okumaya gidemeyen Mutlu Kaya, fakir bir ailenin kızı. 8 çocuk doğuran annesiyle birlikte evleri...
Kim Kimdir ? 0
Sesi Çok Güzel Yarışmacısı Mutlu Kaya Silahlı Saldırıya Uğradı Sesi Çok Güzel Yarışmacısı Mutlu Kaya Silahlı Saldırıya Uğradı
51293 SİBEL CAN DİYARBAKIR’DA BULMUŞTU Sibel Can, yarışma için keşfettiği 19 yaşındaki genç kızı Diyarbakır’dan İstanbul’a getirmişti. Sibel Can çalıştığı okulun kantininde ziyaret etmiş, genç kızın annesine...
Güncel Haberler 0
Kıvırcık Saçların Çok Daha Güzel Görünmesi İçin... Kıvırcık Saçların Çok Daha Güzel Görünmesi İçin...
kıvırcık saçlar için kıvırcık saçların güzel görünmesi için Sevgili melekler, saçları konusunda dert yanan gruplardan biri hiç şüphesiz kıvırcık saçları olanlar. Yıkaması, kurutması, şekillendirmesi hayli zor olan ve özel ilgi isteyen...
Saç Bakımı 0
Çok Komik Kedi Resimleri En Güzelleri :) Çok Komik Kedi Resimleri En Güzelleri :)
kedi resimleri komik kedi resimleri Sevgili melekleri evcil hayvan denince akla ilk gelen iki hayvandan biri kedidir. Masum yüzü, sevimli halleri ile özellikle çocukların çok sevdiği kediler ne yazıkki nankörlükleriyle ün salmıştır...
Gerçek Resimler 0