Etiketler:
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

cok güzel kazak modelleri gel gel

Konu, 'Moda Güncel' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: cok güzel kazak modelleri gel gel

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: cok güzel kazak modelleri gel gel
    hepsi çok hoş tesekkürler

cok güzel kazak modelleri gel gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GeL YaR ÖZLeDiM CoK

GeL YaR ÖZLeDiM CoK

CoK ÖZLeDiM SeNi YaR GeL ÖZLeMLeRiMDeN BeNi KuRTaR DaHa ICiMDe SaNa OKuYaCaGiM SiiRLeR VaR GeLDE ANiLaRa SiGiNMaYiM ARTiK GeLDe GöZYaSLaRiM DuRSuN GeL HeR YaNiM SeN KoKSuN EY YaR SeSiMi DuYMuYoRMuSuN ÖzLeDiM SeNi BaSa CiKaMiYoRuM ARTiK GeLDe SiiRLeRiM YaZiLSiN GeL KaLeMiMDeN ASKiN DaMLaSiN GeL Bu KaNLi HaSReT SoNa ERSiN GeL YaGMuRLaRiN ISLaTSiN GeL YaR ÖZLeDiM CoK.. alıntı
  2. Gelinlik icin cok güzel muhtesem takilar

Gelinlik icin cok güzel muhtesem takilar

Fotoğrafın orijinal boyutunu görmek için buraya tıklayınız. Fotoğrafın orijinal boyutunu görmek için buraya tıklayınız. alinti
  3. En güzel modelleriyle gelin taçları..

En güzel modelleriyle gelin taçları..

melek taçları dünyanın en güzel taçları dünyanın en güzel taçı Hangi genç kız istemezki düğününde, en güzel gününde herkez gibi herseyin en güzelini ve en uygun olanini secmek bütün herşeyille dünyanın en güzel gelini olmak:) düğün gününüzde en önemli işlerden biride saçlarımız, gelinliğime göre sacımı nasıl yaptırabilirim nasıl taç taksam iyi olur diye düşünüyorsanız bu taçlar umarım size...
  4. Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

Birbirinden Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2012

gelin duvağı modelleri gelin duvakları gelin duvak ve saç modelleri Gelinliğe yakışan uzun duvaktır diyenler de var , kısa duvak daha hoş duruyor diyenler demelekler. Elbette ki zevkler tartışılmaz ama bence de duvak gelinliğin vazgeçilmez bir unsuru :) Tabi işi abartıp Lady Di'nin duvağı gibi metrelerce bir duvaktan bahsetmiyorum :D:D Ama şöyle hafiften yerde sürünen gelin duvakları çok...
  5. 2016 En Güzel Gelin Topuzu Modelleri

2016 En Güzel Gelin Topuzu Modelleri

Abiye saç modeli denince aklıma birçok bayan gibi benim de aklıma ilk topuz modelleri geliyor. Topuz modelleri özel günler de birçok bayanın vazgeçilmezleri arasın da yer almaya devam ederken gelin başı saç modellerinde de trend olmaya devam ediyor. Gelin adayları tarafından en çok benimsenip beğenilen gelin saçı modelleri arasın da yer alan topuz modeller farklı tasarımlar ile bayanların...

Sayfayı Paylaş