1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28

çok güzel yelekk

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

çok güzel yelekk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mucizem(çok güzel)

Mucizem(çok güzel)

Hayatima gireli Sen öyle huzur doluyum öyle mutluyumki sanki tüm acilar dertler hic yasanmamis.. Sanki heranim gülümsemelerle dolu yasamisim.. Gün gectikce bir Mucize olduguna dahada emin oluyorum... Anladimki hayat bir seninle güzel, bir seninle yasamaya deger güzellikler... Her aldigim nefeste; Iyiki sen varsin diyorum.. Her verdigim nefeste; Iyiki hayatimdasin.. Istesen "Iyi...
  2. çok güzel sapkalar

çok güzel sapkalar

evet hanımlar aman dikkat basımıza güneş geçmesin yani aksesuar için degil sırf günesten korunmak için desem yalan olur çok güzeller çünkü :ehi:...
  3. çok güzel bir hikaye

çok güzel bir hikaye

ders çıkartıcı hikayeler çok güzel hikayeler çok güzel bir hikaye ibretlik çok güzel ders çıkartıcı anlamlı düşündüren bir öykü diye düşünüyorum.... Bakalım sizlerde beğenecekmisiniz?.... Genç adam iyi bir terziymiş. Bir dikiş makinesi ve küçücük bir dükkânı varmış. Sabahlara kadar uğraşıp didinir ama pek az para kazanırmış. Çok soğuk bir kış gecesi dükkanı kapatırken elektrik...
  4. Çok güzel melek gifleri

Çok güzel melek gifleri

bu konu;peri gifleri,melek gifleri hakkında bilgiler vermektedir Melekler mekanının meleklerine ışıl ışıl hareketli melek,peri giflerini bir araya getirdik.Bayan avatar,imza olarak kullanabileceğiniz,çok güzel melek giflerini sizlerle paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş