Etiketler:
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

çok güzle kısa abiyeler..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

kisa abiyeler kısa abiyeler kısa abıyeler 2009 2009 bunlarda sizler için seçtiğimiz kısa abiyeler göz kamaştırıcı abiye çeşitleri...
    kısa giyim sevenler için abiyeleriniz burda:) bu elbiselerle göz kamaştıracaksınız :D:D ama hepsinden bir tane var bi kezdaha istemeyin yok :D:D:D hııı bu arada abiyelerin aynında ayakkabılara da göz atmayı untumayın onlarda çok güzelmiş:)

Son düzenleme: 10 Haziran 2009
  2. nar

nar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çok güzle kısa abiyeler..
    paylaşımın için teşekkürler...

çok güzle kısa abiyeler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Kısa Bir Test

Çok Kısa Bir Test

kısa testler komik testler kisa şans testleri şans testi Yolda yürürken kapalı, siyah bir evrak çantası gördünüz. Etrafta kimsecikler yok ve sahibinin adını görmek için çantayı açtığınızda bir tomar para döküldü. bu olya nasıl tepki gösterirsiniz? 1. "Aaaa bu benim şanslı günüm!" 2. "Eyvah, şimdi ne yapacağım?" 3. "Bunu düşünmek için zamana ihtiyacım var." 4....
  2. Erkeklerin Ömrü çok kısa

Erkeklerin Ömrü çok kısa

erkekler Erkeklerin ömrü çok kısaymış:SNeden diye düşünürken sorumun cevabını buldum:)Aslında erkekler uzun yaşar bana göre kadınlar kısa yaşar.Çünkü en çok yıpranan kadınlar oluyor.Ama malesef benim düşündüğüm gibi değil.Erkekler güçlüdür cesurdur ama ömürleri kısa:D Erkeklerin kadınlara oranla neden daha kısa ömürlü olduğu ortaya çıktı. Japon bilim adamları, yıllar boyu süren...

Sayfayı Paylaş