1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

çok hoş ve farklı gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhaba sevgili gelin adayları . Düğün konseptinize göre gelinlik arıyorsanız doğru yerdesiniz. 2017 nin en şık gelinlik modellerini sizler için araştırdık. Gelinlik tasarımcıları bu yıl gelinliklerde sıklıkla aplik kullanmış. Aplikler genelde gelinliğin kolların da omuzlarında ve eteğin de kullanılmış. Vintage gelinlik modelini sevenler için bu detaylar çok cazip gelicek gibi.
    1133 numaralı tantel tül akay gelinlik modeli 1134 numaralı akay gelinlik balık gelinlik modeli 1144 numaralı akay gelinlik modeli tek omuz gelinlik 1148 numaralı balık broşlu tesettür gelinlik modeli akaydan Sütyen Yaka Askılı Kabarık Prenses gelinlik modeli akaydan Sütyen Yaka Balık Volanlı Katlı Dilimli Gelinlik Modeli Akay Gelinlikten Sütyen Yaka Dilimli Askılı Drapeli Kabarık Gelinlik Akay Model 1221 Sütyen Yaka Volanlı Kemerli Kabarık işli Gelinlik Model No 1229
    Ayrıca bu yol gelinlik modellerin de taş işleme detayları gelinliğin tamamın da var. Abartıyı ve gösterişi seven gelinler için bu model çok ideal gibi.Bu modellerin yanı sıra dantel detaylar, ipek , krep ve satenin çok hoş kombinini görebilirsiniz. Abartıyı sevmeyip sadelikten yana olanlar için saten ve dantel detayın dan oluşan hoş modeller de mevcut. Anlaşılacağı üzere 2017 gelinlik modelleri her gelinin içine sinecek. Her zevke hitap eden en güzel gelinlik modellerini sizlerle paylaşıyoruz..

2017 Yılının En Yeni Gelinlik Modelleri

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Ağustos 2017
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu gelinlik modellerine bayıldım gerçekten çok güzellerr

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Ağustos 2017
  3. aclya

aclya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunlara bayııılldıııımmmmmmmm çok güzelllllllll:)

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    hoş farklı ve asil modelller:)
    emeğine sağlık.teşekkürler paylaşım için.....

5. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    farklı ve güsel modeller.teşekkürler

6. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Konu yeni bilgi ve görsellerle yeniden güncellenmiştir.

SadmiN bunu beğendi.
  7. Ecem ;)

Ecem ;) Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bizim zamanımız da pek gelinlik çeşidi yoktu. Hepsi dantel ve taşlı detaylarla bezenmiş tek tip kabarık gelinliklerden ibaretti. Günümüzdeki gençler çok şanslı her vücut formuna göre gelinlik bulmak kolay. Ayrıca hayalinizi süsleyen gelinlikler piyasada mevcut. Günümüz gelinlik modellerinde en çok vintage tasarımlarını seviyorum. Diğer beğendiğim gelinlik modellerin den biri de straplez gögüs ve sırt detaylı tasarımlar. Vücuduna güvenen hanımlar için isabetli bir tasarım ;)

SadmiN bunu beğendi.
çok hoş ve farklı gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok hoş bir şal modeli ve yapımı

çok hoş bir şal modeli ve yapımı

örümcek şal yapımı örümcekli şal örnekleri örümcekli modelleri örümcek modeli yapılışı yapımı ve modelleri malzemeler: 3 no şiş tığ 500 g merserize ip yapılışı: ilk sırada zincir çekerek 2 örümcek yapıp batın. dönüşlerde 4 zincir çekin. ikinci sırada gene 2 örümcek yapıp, alttaki 2 örümceğin ortasına batın. tekrar 2 örümcek yapıp sonuna batın. bu işlemi tekrarlayarak 5. sıradaki...
  2. Çok hoş ve şık yüzükler

Çok hoş ve şık yüzükler

Bayanların vazgeçilmez aksesuar modeli yüzük tasarımları arasından en şık yüzükleri paylaşıyoruz.
  3. Çok şık farklı gelinlik modelleri

Çok şık farklı gelinlik modelleri

gelinlik, en yeni gelinlikler, düğün modası, yaz gelinleri, gelinlik modelleri ilgili bilgiler burada Çok beğendiğim birbirinden şık ve asil duran gelinlik modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.Bu gelinliklerinin içinde kendinizi tam bir prenses gibi hissedebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş