Etiketler:
 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Çok İlginç Rendeden Takı Askısı

  Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  bu konu ilginç takı askısı modellerine yer vermektedir.
  Biz bayanların takıya olan düşkünlüğü malum... Bazen bu takılarımızı düzenli bir şekil de muhafaza etmek için yer bulamayız. Piyasada bulunan bazı takı askılıkları bu esnada imdadımıza yetişsede ne yazık ki tüm takılara yeterli gelmeyebiliyor.

  İşte sizlere birçok küpenizi düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz ve görrüğünüz de benim gibi çok ilginç bulacağınızı düşündüğüm rendeden takı askısı:)

  Evet yanlış duymadınız eğer kullanmadığınız bir rendeniz varsa onu değerlendirebilirsiniz nasıl mı; Bakın Küpeler nede güzel durmuş rendede:D:D
  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>


  < Konu Resmi..>


   
Çok İlginç Rendeden Takı Askısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ilginç çok ilginç

  ilginç çok ilginç

  neden evlilik yüzüğü,yüzük parmağına takılır bunu biliyormuydunu?yaşam boyunca lazım olurmu bilmem ama aklınızda bulunsun..... evlilik yüzüğü neden hep aynı parmağımızdadırda,neden işaret parmağı baş parmak yada serçe parmağınızda diilde neden yüzük parmağı...
 2. Çok ilginç bir nevrsim takımı..

  Çok ilginç bir nevrsim takımı..

  Meleklerim bakarmısınızz ne kadar ilginç bir nevresim takımı???? Kendi şahsı adıma böyle bir nevresime para vermek istemezdim fakat çok ilginç ... Sizcede ilginç değilmidir ???
 3. Takı Askısı

  Takı Askısı

  takı askısı Malum biz bayanlar oldukça meraklıyız inciğe ve boncuğa...Eeee erkek milletini böyle böyle kandırıyoruz hahaha... Peki ama bu kadar takıyı yokayı nerede saklamalıyız? İşte bu soruya verilebilecek en pratik ve en şık cevap... . . . . .

Sayfayı Paylaş