çok kıskanç bir sevgilim var

bende senin durumunun tam tersi war ben erkek arkadaşımı aşırı derecede kızkanıyorum herşei yaptı benim içn ama ne fayda çok defa afetim onu aldatı beni ilk başta sewmiyordu sonradan sewdi beni ben çok mücadele weriyorum sewgim için onu sewmekten wazgeçmeyeceğim bizde 2.5 senedir birlikteiz :( kıskançlık birgün sonumuz olmasından çok korkuyorum ya

bu meseleyi konuştuğumda güvensizlikten kaynaklanmadığını söylüyor beni gözünden kıskandığını bende diyoum evlendiğimizde bu şekil olacakmı böyle olamyacağını söyledi ozaman onun yanında olacağım için kıskançlık olmaz diyor huyuna gidiyorum ama çok da sinirli çok seviyorum onsuz yapamıyorum.

bende çok mücaadele verdim inan hiç bişey kolay olmuyor sonuna kadar devam et hakkeddiğini alırsın sen elinden geleni yap

cnm hakkında en iyi olanı tabiki sadece sen bilirsin.bu iş olacaksa diyorsan başka laf kalmaz ama aşırı kıskançlık asla iyi bir durum değil.bu kıskançlık evlendikten sonra da fazla artabilir de.bence sakin kafayla düşün istediklerini istemediklerini belirle ve partnerinle konuş..

benimkide cok kıskanc ben ondanda kıskanc o yüzden mecbur dediklerimiz yapılıyor :S sende sana yaptıgı baskıların aynısını dene.

Canım bence bu kadar kıskanç bi insanla evlenmeyi bir değil bin kere düşünmelisin benimde iki senelik bi ilişkim vardı daha ayrılalı bir ay oldu çok kıskançlığından dolayı ayrıldım tamam sevebilir ama iş evliliğe gelince bu kıskançlıkları daha fazla artacak bunu bilmelisin ben kuaföre bile onunla gitmek zorunda kalıyordum onsuz evden dışarı adım bile atamazdım ama oturup düşününce nereye kadar dedim ve ayrıldım kız arkadaşlarımdan bile beni kıskanan bi insanla nereye kadar gidebilirim dedim bence çok iyi düşünmelisin can çıkar huy çıkmaz demişler özünde iyi insan olabilir ama ömrünü onunla geçireceksen iyi düşün lütfen

aynen :S

bu meseleyi konuştuğumda güvensizlikten kaynaklanmadığını söylüyor beni gözünden kıskandığını bende diyoum evlendiğimizde bu şekil olacakmı böyle olamyacağını söyledi ozaman onun yanında olacağım için kıskançlık olmaz diyor huyuna gidiyorum ama çok da sinirli çok seviyorum onsuz yapamıyorum.

ya bende aynı şeyi yaşıyorum gerçekten :( çok sıkıldım ama onsuz yapamıyorum evlenince olmaz yanında olacm dio aynı ya :( ama kız arkadaşlarımdan bile kıskanıo bi çare bulabilirsen ve işe yarsa lütfen banada ilet.. hoşçakal.

ah biz kız milleti... kıskansa niye kıskanıyor deriz.kıskanmasa neden beni kıskanmıyor yoksa beni sevmiyor mu deriz. kıskançlığında bir dozu olmalı bunu da unutmamlıyz.. Flört dönemlerimiz işte bunun içindir. İyi tanıyıp iyi karar vermemiz gerekir.. :)

canım kıskanlık iki türlüdür biri güvensizlik diğeri aşirı sevgiden kaynaklanır sevgiden olana sabredebilirsin ama eğer sana güvenmiyo ortada büyük bir sorun var demektir bence bunu iyice öğren çevremde böyle kişiler var nasıl acı çektiklerini görüyorum inş senin sevgilinden sana güvenmediğinden diğilde seni çok sevdiğinden kıskanıyodur kendine iyi bak canım

Geri