çok kıskanç ve kaprisliyim bunu nasıl engelleyebilirimm??? yardım edinn

Sevgili Eylülada, gerçekten seviyorsan ve sevildiğine inanıyorsan kendini dengelemelisin. Gerekirse içine at ona yansıtma. Çünkü aşırılık, ilişkiye her zaman zarar verir. Kaprisler ve gereksiz sitemler, karşıdaki hangi cins olursa olsun sabrı ve tahammülü zorlar. Onun seninle huzurlu olmasını istiyorsan biraz gayret etmen gerekiyor. Empati kurmak faydalı olur her zaman.
Ayrıca güzel Türkçemize birazcık daha dikkat edersen çok memnun olurum... Allah yardımcın olsun...

slm meleklerim ben eylül 3 yıldır beraber olduğum biri varr.hayatımda ilk defa bi ilişkim olduu.onunla bu zaman zarfında çok şey paylaştık sanki sevgilim deilde eşim gibii onuu herşeyden kıskanıyorum oda aynı şekilde kıskançtr ama benm kadar mantıksız harekt etmiyo:S kendisi ticaretle uğraşıyo benmle beraber olduğundan beri tüm arkdşlarından soyutlandıı işten kalan tüm vaktini bana ayırıyo bazen konuşamıyoruz buluşamıyoruz deliriyorum hemen tartışma yaratıyorum engelleyemiyorum kendimiii geçen bayramda illk defa arkadaşlarıyla gezmeye gittilerrrr çocuğun burnundan getirdim:S beni çok bunaltıyosun fln dedii ne yapmam lazım çok seviyorum onuuu. onu mutlu etmek istiyorum beni seviyo biliyorum amaa sabırsızım onsuz bidkm geçsin istemiyorum ama bu durum onu boğuyo galibaaa :S

aynı şeeyleri bende yaşadım bunaltıyosun beni fln diyodu.. tuttum kndmi bi kaç qn o aramadan aramadm snırlandırıyodm kndmi sdce 1 msj atıodm qünde ona snra ondan bekliyodum hep snra o aramaya başlıodu ztnn.. yda açkça uraya yazdıqını söyle ona ben sni kıskandığım için çok sevdiğim için bu kadar arıyorm seni nyetm sni sıkmak bunaltmak fln değil bende istemem benden sıklmanı bunaltmayı seni ama elimde değil dkkt etmeye çalşrm snin için de tartşma anında söyleme ama.. bnm byle byle dzel tut kndini başka bşe bul kendine wakt geçsn fazla sık aramazsn o zamn.. snra ne kdr bunalsada snn o kdr sık aramana alıştığı için kndi dicek bşe mi oldu nden aramıyosun fln diye.. denemekle bşe kayetmezsn bnde işe yaadı byle ypmak...umarım dilediğin gbi olur herşey

arkadaşlar benim cok büyük bi sıkıntım var! 6 yıllık bir beraberliğim var ve ben kıskançlık derecesinin son noktasındayım ve sürekli sorgulama durumundayım sevgılımı .. o bu hareketlerımden cok sıkıldı çünkü hep bu konudan dolayı kavga edıyoruz 2 günde bir diyim size artık anlayın sevgilim artık taşma derecesine geldi ve bana son bi şans verdi bidaha tartışırsak biter ama ben onu cok seviyorum napmam gerek sizce ? peşimde koşturmayı bi türlü beceremiyorum hep yanımda olsun hep benle vakit gecirsin istiyorum oda cok sıkılıyor bu durumdan lütfen yardım edın mesajlarınızı bekliyorum ..

Geri