Ü

Ümit aksu

Forum Okuru
Çok Kolay Ev Yapımı Yaş Pasta Tarifleri Burada Melekler
Harika tarifler harika pastalar insanın görünce canı çekiyor yapmaya kalkınca canı çıkıyor arada kalıyoruz ama değiyor

Pasta yaparken niye can çıkar onuda anlamış değilim.Hepi topu yarım saatlik iş. Ayrıca keyifli bir uğraş. Yemeyi seven ama yapmayı sevmeyenlerdensiniz galiba. Bende mutfağa girmeyi pek sevmem ama can çekince girip yapıyorum.

P

Pasta sever

Forum Okuru
Kızlarr yarın eşimin doğum günü benden 3 katlı yaş pasta istiyor ve hazır krema kullanma ev kreması yap diyor. Acilinden bana 3 katlı yaş pasta tarifi verebilir misiniz ? Happy birthday to you :p:cheer2:

Manikürünüzü evde yapın! çok kolay hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Çok kolay yemek tarifleri  (Zuzu Mutfakta ) Çok kolay yemek tarifleri (Zuzu Mutfakta )
11145 ZUZU'NUN MUTFAĞINA HOŞGELDİNİZ Not...
Melekler Cafe 64
Örülmesi Çok Kolay Bir Panço Modeli ve Anlatımı Örülmesi Çok Kolay Bir Panço Modeli ve Anlatımı
kolay panço modelleri kolay panço yapımı Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız saç örgülü panço modeli...
Örgü, Dikiş & Nakış 0
Duvarlarda Kaneviçe Görüntüsü Yaratmak Çok kolay Duvarlarda Kaneviçe Görüntüsü Yaratmak Çok kolay
Duvar dekorasyonu duvara resim yapmak Meleklerim öyle bir tasarım gördüm ki bu benim niye hiç aklıma gelmedi dedim ve hemen sizinle paylaşıyorum.Ben ortaokuldayken kaneviçe işlemek çok modaydı. Özel kaneviçe kumaşına çarpı çapı ip...
Ev Dekorasyon Önerileri 4
Çok güzel ve kolay atkı modelleri Çok güzel ve kolay atkı modelleri
Kolay Atkı Örnekleri, Kolay Atkı Çeşitleri, bir atkı istiyorum hem çok şık olsun hem de örürken zorluk çekmiyeyim kolay bir model olsun diyenler, işte size hepsi birbirinden şık mı şık kolay atkı modelleri Melek'ler...
Örgü Atki ve Eldiven Modelleri 0
Manikürünüzü evde yapın! çok kolay Manikürünüzü evde yapın! çok kolay
Tırnaklarınızın uzun olmasını da, kısa olmasını da tercih etseniz; küçük bilgiler ile evde yapacağınız bakımla her halinde de güzel gözükebilir Kadınların güzelliklerini tamamlayan bir başka nokta da bakımlı eller. Ellerinizin her zaman “yeni...
El ve Ayak Bakımı 7