Çok Komik Uyku Mesajları

T

TİTAN

Forum Okuru
Çok Komik Uyku Mesajları
Uyku Mesajları Komik
En Komik Uyku Mesajları

Muzurluğunuz yine üstünüzdeyse, gece yatmadan evvel arkadaşlarınıza sürpriz yapar, biraz sonra paylaşacağımız birbirinden komik uyku mesajlarıyla arkadaşlarınızı gülmekten kırıp geçirebilirsiniz melekler hahaha

uyku-265.jpg

-Elveda arkadaşlar... bu sizlere son satırlarım, artık yokum! yaptığım şeyin henüz erken olduğunu biliorum ama artık dayanamıyorum ...hayata gözlerimi kapamamın zamanı geldi

-Sebebi Ziyaretimiz Belli. Bu Saatte Kız İsteyeceğimiz Yok... İYİ GECELER Diyip Gideceğiz. Kusurumuza Bakmayın Tatlı Alamadık. Ee Malum Kriz... Siz Tatlıyı Rüyanızda Görürsünüz.

-Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

-Taaa Bizim Evden Sesleniyorum İyi Geceler!

-Bir uyku yolununsonuna geldik...yayın ve yapımda emeyi gecen tüm yastık yorgan carşaf ve rüyamda oynayan artistlere teşekür eder saygılarımı ha güzel şeyler vardır... unutmayalım ki rabim imtihan eder hayırlı geceler

-Bak sinci ben saga iyi geceler diyivircem nolcek ya gecen iyi mi geccek alt ustu uyuvercen gari..E datli ruyalar deiversem ben didim die ruyan datli mi oluvercek ya..E hadi optm yazivirdim ya ole yazdim die hissedivercen mi bea..E Kib deiversem gari ben dedim die gece gece kendne dikkat mi edicin.E bosver gari ozaman en eysi yativer sen..

-Ali Ata Bak, Bak Ali bak, Uyu Ali Uyu, Yat Uyu Uyu, Yok Bu Mesajların Sonu, Yok Sonu Sonu, Çıktı Mesajın Suyu, Suyu Çıktı Suyu, Ben Diyorum iyi Geceler, Sen Uyan Uyan Uyu.

-Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin...

-Hey sen! Evet evet sen! Bu mesaji bekleyen... Artik uyuyabilirsin iyi geceler.

- Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi iyi geceler.

-İyi geceler yesin seni keçiler.

- İyi geceler öpsün seni bu geceler.

Geri