cok kötüyüm ne olur biri birşey söylesin..

vufu

Üye
Üye
cok kötüyüm ne olur biri birşey söylesin..
arkadaslar benim yaklasık 4 aydır bi ilişkim var.aynı iş yerinde calısıyoruz.kücük bi ilcede yasadıgımız icin ilişkimizi kimseye söylemedik cok dedikoducu bir yer burası.genellikle evde vakit geciriyoruz.her neyse bizim iş yerinde allahın cezası evli bi kız var benim erkek arkadasımla baya bi samimiyet kurdu.yok evliligim kötü yok kocamdan şiddet görüyorum(külliyen yalan bence)epey bi ilgi topladı üstünde herkes tarafından.şimdi de bosanacagım diye attı kendini ortalara.sevgilim ve bu kız arasında dedikodu cıkarmıslar,cok morali bozuktu hatta bana da anlattı erkek arkadasım böyle böyle konusuyorlar diye.olgunlukla karsıladım cünkü burası normal arkadaslıgı kaldıramayacak bir yer benim de cok dedikodum yapıldı o yüzden onu anlayısla karsıladım destek oldum.genel olarak bana tavırları son derece kibar cok deli divane aşık olmasak ta beni özledigini benle mutlu oldugunu hissederdim hep.
ama bugün duyduklarım beni yıktı...gecen hafta arkadaslarla yüzmeye gidecegiz dedi.megerse ortak bi arkadasımızın (benim o kızın ve erkek arkadasımın)evinde oturup okey oynamıslar.kız bir iki gün ortak arkadasımızda misafir olarak kaldı.
ben de erkek arkadasıma bu olayın dogrulugunu sordum inkar etti,sonra da sen yanlıs anlarsın diye söyleyemedim ne var bunda dedi yaaaaa..
cok kötüyüm kendimi aptal gibi hissediyorum...ne olur bana bişeyler söyleyin.moralim bozuk oldugunda o kadar üstüme düşen adam bu olay karsısında sadece bunu söyledi...

sen erkek arkadşını bırak o kızı bi köşeye kıstır ahlaksız daha boşanmada erkek avınamı çıkmış sen o kıza haddii bildir sevgiline sahip çık yoksa alır gider arkasından bakarsın zekanı kullan canımm o kızdan uzak durun sevgilinede iyi dille ifade et sakın kagva etme yüzgöz olma kavga edip konuyu uzatırsana dam senden kaçar uzaklaşır

sonuçta sürekli aynı şeyleri söyleyip kavga eden birisini kimse istemez akıllı ol aklını kullan o kızı uzaklaştır ilişkinizden

o kadar acındırıyorki kendini bir de sürekli cana yakın hareketler gereksiz bi samimiyet...yaaa bana yalan söyleyip gidip onunla vakit gecirmiş nasıl katlanılır buna cok kötüyüm

ya biz kadınlar aşırı kıskanç ve sahipleyici oluyoruz bizim olmazz dediğimiz erkeklere ama bişe olmaz ne olacakk ki olur:D:D seninn tepkinden korktuğu için söylememiş ama tabiki yalan söylemesi hoş değil bunu ona anlat
de senin o evde okey oynaman değil yalan söylemen üzdü kırdı beni o kızdan hoşlanmıyorum lutfen görüşme de
bak tatlı dil yılanı deliğinden çıkarırmış tatlı dil ve zekanla bu sorununu hallet canım sakın fevri olmaa

canım bozma moralini herşey senin elinde erkek arkadaşını elinde tut gerekirse o kızlada konuş. evet arkadaşımın dediği gibi erkekler süreki dır dır eden şikayet eden kadınları pek hazetmezler o yüzden erkek arkadaşına ılımlı davran ama o kızada sakın taviz verme hadi bakalım hayırlısı :D:D

ben bütün dedikodulara ragmen sogukkanlılıgımı korudum.soru sormadım sıkmadım.o kızdan ve samimiyetinden nefrettttt etmeme ragmen olgun davrandım.evimde onu hep en iyi şekilde agırladım.bu canı sıkkın günlerinde yanında olmaya onu neşelendirmeye calıştım..bunu hak etmedim.bilmiyorum belkide aralarında bişey vardır.işte buna tahammül edemiyorum.salak mıyım ben yoksa...beni birazcık bile sevmedimi bu adam...

Geri