çok kötüyüm :(

bettt

Yeni Üye
Üye
çok kötüyüm :(
meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür bişey yok. sıcak su torbasız gezemiyorum :( yaşım 19 ve evlide değilim. doktora gitmekten bu yüzden öyle çok çekiniyorum ki. cünkü muayenenin yapılış şekli korkutucu. kist olabilme iltihap felanda olabilirmiş. 1 haftadır çekiyorum bu agrıyı tanının erken konması çok önemliymiş. off içim yine daraldı. yardım edin ya muayene gerçektende elle müdahaleylemi oluyor ??
bu şikayetleri olan melekler varmı ??
moralim 0.. birde stresten olabilirmiş ama bu kadarıda olmaz ya herhalde...

evli değilsen hiç çekinme çünkü evli olmayanlara alttan muayene yapmazlar Ayperinin dediği gibi karından ultrasyonla bakıyorlar bence sen bi doktora git belki önemli bişeydir canım geççmiş olsun.

bende öyle biliyordum ama netten araştırdım öyle yazılmış. çekinmem buydu sadece. korkum zaten var kötü bişey cıkcak diye. teşekkür ederim asimelek.

Öncelikle geçmiş olsun.. Şunu belirtmek isterim ki bu tür karın ağrısı şikayetlerinde sıcak su torbasının ayak altına konulması en uygun olanı. Bunun dışında bu tür muayenelerde kan tahlilinin yanında ultrasonla bakılıp teşhis konulabilir. Siz evli olmadığınız için ultrason karından yapılacaktır. İdrara sıkışmanız istenebilir..

Betttcim evli olmadığın için sadece ultrasonla sana bakabilir doktor o konuda rahat olsun için gecikmeden git doktoruna canımm..

Geri