Çok mu pimpirikli bir anneyim dersiniz?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Çok mu pimpirikli bir anneyim dersiniz?
Düzenli olmak, tv izleme kısıntısı, aburcubur kısıntısı hatta yasakları.Bazen çocuğumu çok sıktığımı düşünmüyor değilim ama herşey onun sağlığı için. Yoksa çok mu pimpirikliyim ?:(

Bence sinir olacak ama fazla asiriya kacilmamali, yoksa cocuk bunalir. Sen cocugunu daha iyi tanirsin bence tv yada abur cuburu kismak kötü degil ama fazla kisma. Yoksa cocuk arsiz olur.

Hayır hayır pimpirikli değilsiniz. Düzen ve neyin yanlış neyin doğru olduğu öğretisi biz anne ve babalar için daha küçük yaşta başlıyor. Haylır o olmaz ! Evet kızım afferin. E e bu yenmez :)

Emin olun sizin durumunuzda olan milyonlarca insan vardır siz en doğrusunu yapıyorsunuz. Şunu belirteyim size çocuğunuz ne kadar küçük olursa olsun anlatarak yapın yasaklarınızı yada serbestliklerinizi öyle dile getirin. Hayır kızım bunu yapamazsın deyin. Hıııııı kakaaaa demeyin :) Hııı öcü demeyin :)

hepimiz yaşıyoruz bu gibi durumalrı ben de aynıı şekilde kısıtlamalar getirdim bazen sen kötü annesin diyo ama yapıcak bişey yok herşey onalr için bende mmesela dün gittiğimiz yerde şeker çikolata yedi bu gün ısrarla istedi hayır dedim bu gün yok yarın bi tane olmak kaydıyla vericemi söyledim 4 yaşında anlıyacağı videoları izletiyorum ne yemesi gerektiğini nasıl davranması gerektiğini bazen kırıcı oluyorum ama anneyim işte en iyisini istiyoruz

Geri