çok mutsuzum..içimde fırtınalar kopuyo:(..

Ce: çok mutsuzum..içimde fırtınalar kopuyo:(..

canım benım sen sakın uzulme gun gelecek bu bugunlere bakıpta kahkahlara boglacaksın canıım esın ve sen ıyı olun gerısı hıc onmelı degıl kucucuk seyler ıcınse kırmayın bırbırınızı eger sınrlı konusursa yada ne bılım baska seyler alttan almayı dene unutma kı o da senınle evlendı ve yanında olamıyo bu onun ıcın de kotu bır durum hem ayrı evınız de yok kaynanala da anlasamıyorsun bak teyzen ne gusel kucak acmıs en azından ondan destek al kuvvet al nasıl olsa esının aslerlıgı bıtecek ve sız kavusacaksınız bıtecek hersey ama sen sımdılık sadece sabret ve kendını sakın ne olursa olsun karamsarlıga yanlızlıga ıtme olur mu canım:)cok yanlızım demısın bırdaha duymamayayım heeee bızler bostan korkulugumuyuz burda bak koskoca melekler mekanı senı yanında emı sakın uzume sen mutlu ol sen saglıklı ol canım benım en kocamanından bı mucukkkkkk sana:D:D:D

bak canım seni anlıyorum sen güçlüol ve gurur duyki eşin asker canım sayılı gün çabuk geçer canım güçlü ol canım

canım anlıorum seni allah kimseyi yanlız bırakmasın çok zor.allah sana sabır versin.aileler çok önemli. eşinin yanında olmaması daha zor senin bu dönemi atlatman daha zor olacak. ne desem zor. yaşayan bilir ve bunun ne demek olduğunu sen en iyi bilirsin canım. dirayetli ol sana yakışanı yap ve pişman olacağın şeyler yapma. bol bol sabır dile canım

teşekkür ederim minik melek?*çok iyi düşüncelisin sağolll..sende çok iyi ol olurmu?höşçakal

canım benim dediklerin doğru güzeller güzeli teyzem kucak açtı ama işte keşke eşimde bana benim olduğum kadar yanımda olsa beraber olmak şart değil sahip çıkmak için...ama ben hep tek başıma mücadele veriyorum..buda beni çok üzüyo...hep ailesi bende onun ailesi değilmiyim...beni hep 2ci plana atıyo...umarım herşey iyi olur...desteğini eksik etmedğin için sanada teşekkür ederim canım..bende kocaman öptüm..

canım yaa gerçekten zor durumun allah yardımcın olsun ama unutma her gecenin sabahı vardır güneşin en yakında doğar inşallah sen sıkma tatlı canını.

zeynoş keşke dediğin gibi bikerede benim sabahım olsa ama olmuyo herkese okadar ağırımki....zor zor bu hayat bazen beni boğuyo neyse canım sağol yazdıkların için teşekkür ederim....kendine cici bak...

üzülme canım ya gercekten zor bi durum ama allah sabrını verır.Herseye ragmen eşini bekle destek olun bırbırınıze aılenlede en kısa zamanda aranı duzeltırsın inş

Geri